Dunlop 549P100 Flow Standard Grip 1.00 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (4)
Dunlop 549P073 Flow Standard Grip 0.73mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,60
€ 7,60
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | ultex |
| Kleur plectrum | blauw |
Dunlop 549P088 Flow Standard Grip 0.88mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 6,60
€ 5,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | ultex |
| Kleur plectrum | groen |
Dunlop 549P150 Flow Standard Grip 1.50 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,70
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | ultex |
| Kleur plectrum | bruin |
Dunlop 549P200 Flow Standard Grip 2.00 mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 6,60
€ 5,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 6 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | ultex |
| Kleur plectrum | zwart |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dunlop 549P100 Flow Standard Grip + Fazley PB01
- Adviesprijs € 10,55
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 9,90
Twijfel je of de Dunlop 549P100 Flow Standard Grip 1.00 mm plectrumset (6 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop 549P100 Flow Standard Grip + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0046-8228
-
+
-
- 1 x Dunlop 549P100 Flow Standard Grip 1.00 mm plectrumset (6 stuks) € 7,60
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 10,55
- Nu als combinatie voor € 9,90
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsErnie Ball 9194 Red Everlast 1.14 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop PH112P73 Hetfield Black Fang plectrums 0.73mm (6 stuks)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 9,50
Dunlop PH112P114 Hetfield Black Fang plectrums 1.14mm (6 stuks)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 9,50