Dunlop BL100P60 Alan Forbes plectrums 0.60mm (6 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 7,55
€ 5,85
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 16 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (4)
Dunlop BL100P100 Alan Forbes plectrums 1.00mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,55
€ 5,85
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | print / textuur |
|---|---|
| Materiaal plectrum | acryl |
| Vorm plectrum | standaard |
Dunlop BL100P73 Alan Forbes plectrums 0.73mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,55
€ 5,85
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | print / textuur |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | standaard |
Dunlop BL100T73 Alan Forbes (Series 1) doosje plectrums 0.73mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 11,85
€ 9,20
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | print / textuur |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | standaard |
Dunlop Blackline Originals BL100P114 Alan Forbes 1.14mm plectrumset (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,55
€ 5,85
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | print / textuur, wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | standaard |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 16 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Dunlop BL100P60 + houder
- Adviesprijs € 8,80
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 8,15
Twijfel je of de Dunlop BL100P60 Alan Forbes plectrums 0.60mm (6 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop BL100P60 + houder
Artikelnr: 9000-0040-0064
-
+
-
- 1 x Dunlop BL100P60 Alan Forbes plectrums 0.60mm (6 stuks) € 5,85
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 8,80
- Nu als combinatie voor € 8,15
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsStagg FPS-L duim- en vingerplectrums tortoise large
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 8,95
€ 6,90
D'Addario 3NPP7-10 nylon plus jazz plectrums extra heavy 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35