Dugain Acetate Standard plectrum (shell)
Populair
Adviesprijs
€ 14,90
€ 11,95
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (4)
Dugain Acetate Standard plectrum (shell) linkshandig
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 28,-
€ 11,95
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 4.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | tortoise |
|---|---|
| Materiaal plectrum | acetaat |
| Vorm plectrum | standaard |
Dugain Acetate Babydug plectrum
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 8,-
€ 7,20
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 2.40 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | bruin |
|---|---|
| Materiaal plectrum | acetaat |
| Vorm plectrum | standaard |
Dugain Flat Dug Acetate plectrum van acetaat (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 12,90
€ 10,80
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 4.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | oranje, tortoise, zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | acetaat |
| Vorm plectrum | standaard |
Dugain Mini Dug Acetate plectrum van acetaat (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 13,60
€ 10,80
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 3.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | bruin, tortoise, zwart |
|---|---|
| Materiaal plectrum | acetaat |
| Vorm plectrum | standaard |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dugain Acetate Standard + houder
- Adviesprijs € 14,90
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 14,25
Twijfel je of de Dugain Acetate Standard plectrum (shell) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dugain Acetate Standard + houder
Artikelnr: 9000-0039-9757
-
+
-
- Adviesprijs € 14,90
- Nu als combinatie voor € 14,25
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dugain
Zoek alle producten van het merk DugainDugain Flat Dug Bois plectrum van palissander hout (per stuk)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,30
€ 11,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsDunlop RWT02M Rev Willys Mexican Lottery doosje plectrums medium
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 12,10
Gerelateerde producten van Dugain
Zoek alle producten van het merk Dugain in de categorie PlectrumsDugain Flat Dug Bois plectrum van palissander hout (per stuk)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,30
€ 11,95