Dunlop Tortex White Jazz III 0.73mm 12-pack plectrumset
Adviesprijs
€ 9,70
€ 7,10
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (5)
Dunlop Tortex Jazz III 1.00mm 12-pack plectrumset wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 9,70
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | wit |
Dunlop Tortex Jazz III 1.14mm 12-pack plectrumset wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 7,10
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | wit |
Dunlop Tortex Jazz III 1.35mm 12-pack plectrumset wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 4,75
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.35 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | wit |
Dunlop Tortex Jazz III 1.50mm 12-pack plectrumset wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,70
€ 3,63
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | wit |
Dunlop Tortex Jazz III 0.88mm 12-pack plectrumset wit
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 9,60
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | jazz |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | wit |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Dunlop Tortex White Jazz III 0.73mm 12-pack plectrumset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop RWT01L Rev Willys Mexican Lottery doosje plectrums light
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50
Dunlop Gator Grip donkerviolet plectrums 0.96mm (12 stuks)
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,15
€ 4,75
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsD'Addario Ukulele Felt Picks 3.0mm 4-pack plectrumset
2.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,30
€ 11,90
Stagg FPS-L duim- en vingerplectrums tortoise large
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 8,95
€ 6,90
D'Addario 3NPP7-10 nylon plus jazz plectrums extra heavy 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop RWT01L Rev Willys Mexican Lottery doosje plectrums light
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50
Dunlop Gator Grip donkerviolet plectrums 0.96mm (12 stuks)
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,15
€ 4,75