Nedis ACPA002 universele adapter 1500 mA, 3-12V
Populair
Adviesprijs
€ 33,-
-46%
€ 17,95
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
Nedis ACPA001 universele adapter 1000 mA, 3-12V
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 27,-
€ 18,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 1000 - 1499 mA |
|---|---|
| Output voltage | 3V, 4.5V, 5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V |
Nedis ACPA003 universele adapter 1000-1500 mA, 9-24V
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 45,-
€ 28,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 1500 - 1999mA |
|---|---|
| Output voltage | 9V, 12V, 13.5V, 15V, 18V, 20V, 24V |
Nedis ACPA006 universele adapter 600 mA, 3-12V
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 23,30
€ 17,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 500 - 999 mA |
|---|---|
| Output voltage | 3V, 4.5V, 5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
2x Nedis ACPA002
- Adviesprijs € 35,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 35,-
Nedis ACPA002 + Procab PSC104 5G
- Adviesprijs € 33,25
- Jouw voordeel € 2,25
- Nu als combinatie voor € 31,-
Combinatievoordeel
2x Nedis ACPA002
Artikelnr: 9000-0056-9148
-
2x
- Adviesprijs € 35,90
- Nu als combinatie voor € 35,-
- Jouw voordeel € 0,90
Nedis ACPA002 + Procab PSC104 5G
Artikelnr: 9000-0056-9147
-
+
-
- 1 x Nedis ACPA002 universele adapter 1500 mA, 3-12V € 17,95
- 1 x Procab PSC104 5G 4-voudige 5m stekkerdoos € 15,30
- Adviesprijs € 33,25
- Nu als combinatie voor € 31,-
- Jouw voordeel € 2,25
Andere producten van Nedis
Zoek alle producten van het merk NedisNedis CCTB39940AL10 hoofdtelefoon adapterkabel lightning - 3.5 mm male
Op voorraad
Adviesprijs
€ 49,-
€ 25,-
Nedis CCGB60650BK20 USB 2.0 kabel USB-C male - USB-B male 2 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,95
€ 9,10
Nedis CCBW89390GY RJ45-connector voor CAT7 FTP netwerkkabel (set van 10)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,90
€ 11,40