Nedis ACPA001 universele adapter 1000 mA, 3-12V
Populair
Adviesprijs
€ 27,-
€ 18,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
Nedis ACPA002 universele adapter 1500 mA, 3-12V
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 33,-
€ 17,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 1500 - 1999mA |
|---|---|
| Output voltage | 3V, 4.5V, 5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V |
Nedis ACPA003 universele adapter 1000-1500 mA, 9-24V
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 45,-
€ 28,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 1500 - 1999mA |
|---|---|
| Output voltage | 9V, 12V, 13.5V, 15V, 18V, 20V, 24V |
Nedis ACPA006 universele adapter 600 mA, 3-12V
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 23,30
€ 17,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese platte ongeaarde stekker |
| Stroomsterkte | 500 - 999 mA |
|---|---|
| Output voltage | 3V, 4.5V, 5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Nedis ACPA001 + Procab PSC104 5G
- Adviesprijs € 33,30
- Jouw voordeel € 2,30
- Nu als combinatie voor € 31,-
2x Nedis ACPA001
- Adviesprijs € 36,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 34,-
Combinatievoordeel
Nedis ACPA001 + Procab PSC104 5G
Artikelnr: 9000-0056-9092
-
+
-
- 1 x Nedis ACPA001 universele adapter 1000 mA, 3-12V € 18,-
- 1 x Procab PSC104 5G 4-voudige 5m stekkerdoos € 15,30
- Adviesprijs € 33,30
- Nu als combinatie voor € 31,-
- Jouw voordeel € 2,30
2x Nedis ACPA001
Artikelnr: 9000-0056-9093
-
2x
- Adviesprijs € 36,-
- Nu als combinatie voor € 34,-
- Jouw voordeel € 2,-
Andere producten van Nedis
Zoek alle producten van het merk NedisNedis CSPR10021BK 2.1-stereo luidsprekersysteem voor PC 3.5 mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 48,-
€ 23,25
Nedis CCTB39950AL015 audio adapter 8-pins Lightning naar 3.5 mm jack female
Op voorraad
Adviesprijs
€ 37,-
€ 22,20
Nedis CCBW60911AT USB 2.0 adapter USB-C male-micro-B female 480 Mbps
Op voorraad
Adviesprijs
€ 8,60
€ 6,95