Ernie Ball 9190 Orange Everlast 0.73 mm plectrumset (12 stuks)
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,70
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (7)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | paars |
Ernie Ball 9181 Blue Everlast 0.48 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,65
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.48 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw |
Ernie Ball 9179 Pink Everlast 0.60 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 6,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.60 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | roze |
Ernie Ball 9191 Green Everlast 0.88 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 9,20
€ 7,65
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | groen |
Ernie Ball 9194 Red Everlast 1.14 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 6,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | rood |
Ernie Ball 9195 Yellow Everlast 1.5 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 8,05
€ 7,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | geel |
Ernie Ball 9196 Teal Everlast 2.0 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,15
€ 7,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw, groen |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ernie Ball 9190 Orange Everlast + PB01 plectrumhouder
- Adviesprijs € 10,65
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 10,-
Twijfel je of de Ernie Ball 9190 Orange Everlast 0.73 mm plectrumset (12 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ernie Ball 9190 Orange Everlast + PB01 plectrumhouder
Artikelnr: 9000-0051-2784
-
+
-
- 1 x Ernie Ball 9190 Orange Everlast 0.73 mm plectrumset (12 stuks) € 7,70
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 10,65
- Nu als combinatie voor € 10,-
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie BallErnie Ball 3120 Coated Power Slinky 11 - 48 snarenset
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,70
€ 10,40
Ernie Ball 2246 Stainless Steel Regular Slinky snarenset
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,60
€ 6,90
Ernie Ball 2251 Classic Pure Nickel Regular Slinky snarenset
4.5
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,20
€ 6,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsGerelateerde producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie Ball in de categorie PlectrumsErnie Ball 9196 Teal Everlast 2.0 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,15
€ 7,-
Ernie Ball 9194 Red Everlast 1.14 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,85
€ 6,10