Ernie Ball 9179 Pink Everlast 0.60 mm plectrumset (12 stuks)
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 10 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (7)
Ernie Ball 9193 Purple Everlast 1.0 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 8,90
€ 7,50
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | paars |
Ernie Ball 9181 Blue Everlast 0.48 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.48 mm |
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw |
Ernie Ball 9190 Orange Everlast 0.73 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,70
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | oranje |
Ernie Ball 9191 Green Everlast 0.88 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 9,20
€ 7,65
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | groen |
Ernie Ball 9194 Red Everlast 1.14 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | rood |
Ernie Ball 9195 Yellow Everlast 1.5 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 8,05
€ 7,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | geel |
Ernie Ball 9196 Teal Everlast 2.0 mm plectrumset (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 7,15
€ 7,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.00 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw, groen |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 10 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ernie Ball 9179 Pink Everlast + PB01 plectrumhouder
- Adviesprijs € 10,05
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 9,40
Twijfel je of de Ernie Ball 9179 Pink Everlast 0.60 mm plectrumset (12 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ernie Ball 9179 Pink Everlast + PB01 plectrumhouder
Artikelnr: 9000-0051-2779
-
+
-
- 1 x Ernie Ball 9179 Pink Everlast 0.60 mm plectrumset (12 stuks) € 7,10
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 10,05
- Nu als combinatie voor € 9,40
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie BallErnie Ball 2626 Not Even Slinky 012 - 056 snarenset
4.9
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,20
€ 7,35
Ernie Ball 2627 Beefy Slinky 011 - 054 snarenset
4.8
27 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,85
€ 6,90
Ernie Ball 2225 Extra Slinky 008 - 038 snarenset
4.8
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,75
€ 6,70
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsDunlop Nylon Standard 1.00mm 12-pack plectrumset zwart
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 7,10
Black Mountain BMP-RHH+ spring action duimplectrum heavy extra tight spring
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,20
€ 6,05
Gerelateerde producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie Ball in de categorie PlectrumsErnie Ball 9191 Green Everlast 0.88 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,20
€ 7,65
Ernie Ball 9181 Blue Everlast 0.48 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10
Ernie Ball 9194 Red Everlast 1.14 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,85
€ 7,10