Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband
Adviesprijs
€ 32,-
€ 28,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | veganistisch |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | anders |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 6 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | nee |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
| Duurzaamheid product | veganistisch |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | anders |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 6 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | nee |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
| Duurzaamheid product | veganistisch |
|---|---|
| Kleur | rood |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | anders |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 6 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | nee |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Bax Music plectrumdoosje
- Adviesprijs € 33,80
- Jouw voordeel € 0,80
- Nu als combinatie voor € 33,-
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Fazley EGS03
- Adviesprijs € 30,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 30,-
Twijfel je of de Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Bax Music plectrumdoosje
Artikelnr: 9000-0063-1708
-
+
-
- 1 x Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband € 28,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 33,80
- Nu als combinatie voor € 33,-
- Jouw voordeel € 0,80
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Fazley EGS03
Artikelnr: 9000-0063-1709
-
+
-
- 1 x Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband € 28,-
- 1 x Fazley EGS03 snaren voor elektrische gitaar (regular) € 2,95
- Adviesprijs € 30,95
- Nu als combinatie voor € 30,-
- Jouw voordeel € 0,95
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Fazley AGS03
Artikelnr: 9000-0063-1710
-
+
-
- 1 x Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband € 28,-
- 1 x Fazley AGS03 snaren akoestische western gitaar (medium light) € 2,66
- Adviesprijs € 30,66
- Nu als combinatie voor € 30,-
- Jouw voordeel € 0,66
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Ernie Ball 2834 Bass Super Slinky
Artikelnr: 9000-0063-1711
-
+
-
- 1 x Ortega Vegan Series OSVG-TN gitaarband € 28,-
- 1 x Ernie Ball 2834 Bass Super Slinky 45 - 100 snarenset € 20,75
- Adviesprijs € 48,75
- Nu als combinatie voor € 48,-
- Jouw voordeel € 0,75
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Fender Strap Blocks
Artikelnr: 9000-0063-1712
-
+
-
- Adviesprijs € 34,60
- Nu als combinatie voor € 34,-
- Jouw voordeel € 0,60
Ortega Vegan Series OSVG-TN + Dunlop SLS1501
Artikelnr: 9000-0063-1713
-
+
-
- Adviesprijs € 52,30
- Nu als combinatie voor € 50,-
- Jouw voordeel € 2,30
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega OUB-CC-GRJ Green Jean gigbag voor concert ukelele
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 34,-
€ 30,-
Ortega OLP-STR Love Potion String Care schoonmaakmiddel voor snaren
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,70
€ 8,55
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie GitaarbandFazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart
4.6
62 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 28,-
€ 17,50