Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm plectrumset (4 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 21,25
€ 19,75
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 2 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | niet gespecificeerd |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | chacate |
| Kleur plectrum | naturel |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 2 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | niet gespecificeerd |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | ovangkol |
| Kleur plectrum | naturel |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 2 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | padoek |
| Kleur plectrum | naturel |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 2 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 2.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | niet gespecificeerd |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | sandelhout |
| Kleur plectrum | naturel |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm + Dunlop 5010
- Adviesprijs € 28,25
- Jouw voordeel € 1,25
- Nu als combinatie voor € 27,-
Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm + Dunlop 5005
- Adviesprijs € 25,15
- Jouw voordeel € 0,60
- Nu als combinatie voor € 24,55
Twijfel je of de Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm plectrumset (4 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm + Dunlop 5010
Artikelnr: 9000-0099-2613
-
+
-
- 1 x Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm plectrumset (4 stuks) € 19,75
- 1 x Dunlop 5010 plectrumhouder voor microfoonstatief € 8,50
- Adviesprijs € 28,25
- Nu als combinatie voor € 27,-
- Jouw voordeel € 1,25
Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm + Dunlop 5005
Artikelnr: 9000-0099-2614
-
+
-
- 1 x Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm plectrumset (4 stuks) € 19,75
- 1 x Dunlop 5005 plectrumhouder € 5,40
- Adviesprijs € 25,15
- Nu als combinatie voor € 24,55
- Jouw voordeel € 0,60
Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm + Fazley PB01
Artikelnr: 9000-0099-2611
-
+
-
- 1 x Ortega OGPW-MIX4 Wooden Picks Standard Mix 2.50 mm plectrumset (4 stuks) € 19,75
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 22,70
- Nu als combinatie voor € 22,05
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega OUB-CC-GRJ Green Jean gigbag voor concert ukelele
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 34,-
€ 30,-
Ortega OTBH-DLX tablethouder voor microfoonstatief
3.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 30,-
€ 29,-
Ortega OLP-STR Love Potion String Care schoonmaakmiddel voor snaren
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,70
€ 8,55
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsDunlop PH112P94 Hetfield Black Fang plectrums 0.94mm (6 stuks)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,50
€ 8,10