Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 80,-
-16%
€ 67,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
| Aansluiting voor extern voetpedaal | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 1 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 1 |
| Aantal pads | < 4 |
| aantal trigger ingangen | < 2 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Audio over USB | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| functies akoestischegitaar-pedaal | geen |
| Hoofdtelefoonuitgang | nee |
| ingebouwde sampler | nee |
| Luidspreker ingebouwd | nee |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Mini pedaal | nee |
| ondersteuning USB-media | nee |
| preset-geheugen | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type effect | drum / percussie |
| USB-aansluiting | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Voltage | 9V |
| Aansluiting voor extern voetpedaal | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 1 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 1 |
| Aantal pads | < 4 |
| aantal trigger ingangen | < 2 |
| Adapter meegeleverd | niet van toepassing |
| Audio over USB | nee |
| Center negative / positive | niet van toepassing |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| functies akoestischegitaar-pedaal | geen |
| Hoofdtelefoonuitgang | nee |
| ingebouwde sampler | nee |
| Luidspreker ingebouwd | nee |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Mini pedaal | nee |
| ondersteuning USB-media | nee |
| preset-geheugen | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | niet van toepassing |
| Type adapter plug | niet van toepassing |
| Type effect | drum / percussie |
| USB-aansluiting | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | niet van toepassing |
| Voltage | niet van toepassing |
Ortega QUANTUMloop Multi Digital Expression Stomp Box + looper
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 350,-
€ 289,-
| Aansluiting voor extern voetpedaal | ja |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | niet van toepassing |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 1 |
| Aantal pads | < 4 |
| aantal trigger ingangen | < 2 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Audio over USB | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| functies akoestischegitaar-pedaal | niet van toepassing |
| Hoofdtelefoonuitgang | nee |
| ingebouwde sampler | nee |
| Luidspreker ingebouwd | nee |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Mini pedaal | nee |
| ondersteuning USB-media | nee |
| preset-geheugen | ja |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type effect | drum / percussie |
| USB-aansluiting | ja |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega QUANTUMloop Multi Digital Expression Stomp Box + Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal
- Adviesprijs € 356,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 354,-
Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal + DRUMnBASE VP&A-ORD
- Adviesprijs € 104,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 100,-
Combinatievoordeel
Ortega QUANTUMloop Multi Digital Expression Stomp Box + Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal
Artikelnr: 9000-0042-4352
-
+
-
- 1 x Ortega QUANTUMloop Multi Digital Expression Stomp Box + looper € 289,-
- 1 x Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal € 67,-
- Adviesprijs € 356,-
- Nu als combinatie voor € 354,-
- Jouw voordeel € 2,-
Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal + DRUMnBASE VP&A-ORD
Artikelnr: 9000-0125-7781
-
+
-
- 1 x Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal € 67,-
- 1 x DRUMnBASE VP&A-ORD Vintage Persion Pedal&Amp Original Red tapijt 80 x 60 cm € 37,-
- Adviesprijs € 104,-
- Nu als combinatie voor € 100,-
- Jouw voordeel € 4,-
Ortega QUANTUMloop + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0042-4355
-
+
-
- 1 x Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal € 67,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 78,25
- Nu als combinatie voor € 76,-
- Jouw voordeel € 2,25
Ortega QUANTUMloop + reserve batterij
Artikelnr: 9000-0042-4356
-
+
-
- 1 x Ortega QUANTUMloop Expression Trigger Pedal € 67,-
- 1 x VARTA LongLife Power Alkaline 9V 1x € 3,86
- Adviesprijs € 70,86
- Nu als combinatie voor € 70,-
- Jouw voordeel € 0,86
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega OTMPRIVATE stemmechanieken klassieke gitaar
4.8
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 86,-
€ 75,-
Ortega OUB-CC-GRJ Green Jean gigbag voor concert ukelele
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 34,-
€ 30,-