SOMA Cosmos Orange ambient looper
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (6)
SOMA Cosmos ambient looper
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 787,-
€ 777,-
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
SOMA Cosmos White ambient looper
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 787,-
€ 777,-
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
SOMA Cosmos Zanzibar Blue ambient looper
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 787,-
€ 777,-
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
SOMA Cosmos Rust ambient looper
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 835,-
€ 835,-
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal simultane loops | niet van toepassing |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Begeleidingstracks | nee |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Center negative / positive | center positive |
| Delay | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde compressor | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Looper geschikt voor instrument | snaarinstrument, zang, toetsen / line-in |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
|---|---|
| maximale opnametijd | 30 - 59 seconde |
| Maximale sample rate | 24 kHz |
| Mini pedaal | nee |
| Reverb | ja |
| Stereo ingang | ja |
| Stereo uitgang | ja |
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| type ingangen | hi -Z (gitaar / bas), aux / line-in |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 12V |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
SOMA Cosmos Orange + 4x Devine GIT3/B
- Adviesprijs € 826,80
- Jouw voordeel € 7,80
- Nu als combinatie voor € 819,-
SOMA Cosmos Orange + Devine PCH/0.15
- Adviesprijs € 795,10
- Jouw voordeel € 1,10
- Nu als combinatie voor € 794,-
Combinatievoordeel
SOMA Cosmos Orange + 4x Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0154-7595
-
+
-
4x
- 1 x SOMA Cosmos Orange ambient looper € 787,-
- 4 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 826,80
- Nu als combinatie voor € 819,-
- Jouw voordeel € 7,80
SOMA Cosmos Orange + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0154-7596
-
+
-
- 1 x SOMA Cosmos Orange ambient looper € 787,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 795,10
- Nu als combinatie voor € 794,-
- Jouw voordeel € 1,10
SOMA Cosmos Orange + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0154-7597
-
+
-
- Adviesprijs € 842,-
- Nu als combinatie voor € 836,-
- Jouw voordeel € 6,-
SOMA Cosmos Orange + Innox PBO 04 + 2x Devine PCH/0.15 + 2x Devine GIT6/B + 2x Devine GIT3 PRO
Artikelnr: 9000-0154-7598
-
+
-
+
-
2x
-
+
2x
-
2x
- 1 x SOMA Cosmos Orange ambient looper € 787,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- 2 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- 2 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- 2 x Devine GIT3 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 900,60
- Nu als combinatie voor € 885,-
- Jouw voordeel € 15,60