Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 411,-
-10%
€ 369,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | nee |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure T11 (863 - 865 MHz) |
|---|---|
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX24E/SM58-S8 + Shure WA570A
- Adviesprijs € 424,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 421,-
Shure BLX24E/SM58-S8 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 373,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 373,-
Twijfel je of de Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure BLX24E/SM58-S8 + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0150-7719
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 424,-
- Nu als combinatie voor € 421,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX24E/SM58-S8 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-7720
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 373,95
- Nu als combinatie voor € 373,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure BLX24E/SM58-S8 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-7721
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 374,50
- Nu als combinatie voor € 373,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX24E/SM58-S8 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0150-7722
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 378,50
- Nu als combinatie voor € 377,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX24E/SM58-S8 + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0150-7723
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 386,95
- Nu als combinatie voor € 385,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX24E/SM58-S8 + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0150-7724
-
+
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 388,95
- Nu als combinatie voor € 387,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX24E/SM58-S8 + Shure WA713-BLU + Shure WA621 + Shure WA713-SIL
Artikelnr: 9000-0149-6588
-
+
-
+
-
-
- 1 x Shure BLX24E/SM58-S8 draadloos handheld systeem (823-832 MHz) € 369,-
- 1 x Shure WA713-BLU behuizing voor BLX2-SM58 en BLX2-Beta58A, blauw € 49,-
- 1 x Shure WA621 gekleurde antennedoppen voor BLX2-handheldzenders € 18,90
- 1 x Shure WA713-SIL behuizing voor BLX2-SM58 en BLX2-Beta58A, zilver € 49,-
- Adviesprijs € 485,90
- Nu als combinatie voor € 478,-
- Jouw voordeel € 7,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser EW-D SKM-S Base Set U1/5 draadloze handheld microfoon (825 - 832 / 863 - 865 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 499,-
Sennheiser EW-DP 835 SET (S1-7) handheld camera microfoon (606 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 558,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM1 (863.100 Mhz) draadloos systeem
4.7
42 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 435,-
€ 100,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM2 (864.375 Mhz) draadloos systeem
4.3
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 150,-
€ 100,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure BLX288E/PG58-K14 (614-638 MHz) dual handheld draadloos
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 689,-
€ 584,-
Shure BLX24RE/B58-K14 draadloos handheld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 499,-
Shure BLX24E/PG58-K3E draadloze microfoonset (606 - 630 Mhz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 381,-
€ 362,-
Shure BLX24E/PG58-H8E draadloos handheld systeem (518-542 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 381,-
€ 362,-