Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos
Adviesprijs
€ 957,-
-37%
€ 603,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (1)
Shure BLX288E/PG58-H8E draadloos handheld systeem (518-542 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 689,-
€ 635,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | nee |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure H8E (518 - 542 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Kanaal | 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz) |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 43 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 43 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + 2x Innox IVA 12
- Adviesprijs € 641,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 636,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + 2x GP AA Alkaline Super
- Adviesprijs € 661,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 656,-
Twijfel je of de Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + 2x Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0008-5446
-
+
-
2x
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 2 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 641,-
- Nu als combinatie voor € 636,-
- Jouw voordeel € 5,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-3137
-
+
-
2x
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 661,-
- Nu als combinatie voor € 656,-
- Jouw voordeel € 5,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-3138
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 637,-
- Nu als combinatie voor € 633,-
- Jouw voordeel € 4,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0068-8292
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 622,-
- Nu als combinatie voor € 620,-
- Jouw voordeel € 2,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Procell Alkaline PC1500 AA LR06
Artikelnr: 9000-0068-8293
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 4,67
- Adviesprijs € 607,67
- Nu als combinatie voor € 607,-
- Jouw voordeel € 0,67
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-GLD
Artikelnr: 9000-0068-8295
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-GLD behuizing voor BLX2-PG58, goud € 42,-
- Adviesprijs € 645,-
- Nu als combinatie voor € 644,-
- Jouw voordeel € 1,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-3136
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 620,95
- Nu als combinatie voor € 619,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA621
Artikelnr: 9000-0068-8291
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA621 gekleurde antennedoppen voor BLX2-handheldzenders € 18,90
- Adviesprijs € 621,90
- Nu als combinatie voor € 621,-
- Jouw voordeel € 0,90
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-BLU
Artikelnr: 9000-0068-8294
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-BLU behuizing voor BLX2-PG58, blauw € 49,-
- Adviesprijs € 652,-
- Nu als combinatie voor € 649,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-PNK
Artikelnr: 9000-0068-8296
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-PNK behuizing voor BLX2-PG58, roze € 46,-
- Adviesprijs € 649,-
- Nu als combinatie voor € 647,-
- Jouw voordeel € 2,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-RED
Artikelnr: 9000-0068-8297
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-RED behuizing voor BLX2-PG58, rood € 47,-
- Adviesprijs € 650,-
- Nu als combinatie voor € 647,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-SIL
Artikelnr: 9000-0068-8298
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-SIL behuizing voor BLX2-PG58, zilver € 49,-
- Adviesprijs € 652,-
- Nu als combinatie voor € 649,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) + Shure WA712-WHT
Artikelnr: 9000-0068-8299
-
+
-
- 1 x Shure BLX288E/PG58-M17 (662-686 MHz) dual handheld draadloos € 603,-
- 1 x Shure WA712-WHT behuizing voor BLX2-PG58, wit € 47,-
- Adviesprijs € 650,-
- Nu als combinatie voor € 647,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure PSM 900 P9T G7E draadloze in-ear monitor zender (506-542 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 891,-
€ 785,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser XSW 1-835 DUAL-E draadloze set (E: 821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 660,-
Sennheiser XSW 1-835 DUAL-B draadloze set (B: 614-638 MHz)
4.4
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 649,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM2 (864.375 Mhz) draadloos systeem
4.3
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 150,-
€ 100,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure BLX24E/B58-K14 draadloos handheld systeem (614-638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 498,-
€ 439,-
Shure BLX24E/SM58-K14 draadloos handheld systeem (614-638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 408,-
€ 335,-