- Home /
- DJ gear & Effects /
- Complete DJ-sets /
- DJ mediaspeler-sets /
- Pioneer DJ /
- Pioneer DJM-900NXS2 mixer + 2x XDJ-700 tabletop DJ-set
Pioneer DJM-900NXS2 mixer + 2x XDJ-700 tabletop DJ-set
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0024-8774 Bax Music Garantie: Pioneer DJ DJM-900NXS2 Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De meer bescheiden versie van de clubstandaard is deze DJ-set bestaande uit de Pioneer DJM-900NXS2 DJ-mixer en twee maal de XDJ-700 digitale tabletop. Dankzij zijn iets kleinere grootte, is de XDJ makkelijk te vervoeren. Maar inboeten op functies doet hij niet: net als zijn CDJ-broer heeft hij een fullcolor touchscreen en beschikt hij over de broodnodige functies zodat jij elke mix weer tot een knallend einde kan brengen. Zeker met het vlaggenschip op mix-gebied in het midden. De DJM heeft een dubbele audio-interface, vier kanalen met driebands EQ, een uitgebreide effectensectie en de mogelijkheid om er een hoop meer op aan te sluiten.
Specificaties
1x Pioneer DJ DJM-900NXS2
Op de DJM-900NXS2 DJ-mixer treffen we onder meer een dubbele geluidskaart, waardoor draaien met twee laptops een stuk makkelijker wordt. En wat dacht je van de 64-bit mixing-processor en vernuftige FX-sectie met OLED-display?
Productkenmerken
| Aantal lijnkanalen | 4 |
|---|---|
| Audio over USB | 4-kanaals |
| Booth output | ja |
| Crossfader-curve instelbaar | ja |
| Crossfader-toewijzing | ja |
| Effecten | ja |
| EQ kill-functie | ja, alleen bij MIDI |
| EQ lijnkanalen | 3-bands |
| Faderstart-ondersteuning | ja |
| Formaat DJ Mixer | 12 inch |
| Kleur | zwart |
| Master-kanaal 1 | draaiknop |
| Master-kanaal 2 | ja, op basis van master output 1 |
| Microfooningang | ja |
| Outputs | RCA (tulp), 6,3 mm TRS (jack), XLR, s/p dif (digitaal) |
| Positie hoofdtelefoonaansluiting | boven |
| Positie microfoonaansluiting | achter |
| Rackmount-kit beschikbaar | ja, optioneel |
| Rec/booth-output | beide, los |
| Type hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm minijack, 6.3 mm jack |
| Type microfoonaansluiting | 6.3 mm jack, XLR |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 52,0 x 45,0 x 24,0 cm |
Productspecificaties
- Pioneer DJM 900 Nexus 2
- Pioneer DJ-mixer
- model: DJM-900NXS2
- 4 kanalen
- 64-bit mixing-processor
- ingebouwde dubbele 96 kHz/24 bit geluidskaart
- Sound Colour FX met parameter-draaiknop
- Crush
- Dub Echo
- Filter
- Noise
- Sweep
- Space
- Beat FX met X-Pad touchscreen/display
- Delay
- Echo
- Filter, Flanger
- Helix
- Phaser
- Ping Pong
- Pitch
- Reverb
- Roll
- Slip Roll, Spiral
- Trans
- Vinyl Brake
- FX Frequency
- rekordbox Quantize
- onafhankelijke Send/Returns
- InterApp-ondersteuning (aansluiting iPad voor Send/Return)
- crossfader:
- Magvel Fader
- CURVE Assignable
- 3 fader-curves
- 4 phono-ingangen
- DVS-ondersteuning
- volledig toewijsbare MIDI-controls
- P-LOCK Fader Caps
- Auto Standby
- ProDJ Link
- talkover met attenuator en 3-weg schakelaar
- kanalen:
- 4 audio-kanalen
- 2 microfoon-kanalen
- ingangen:
- digitaal x 4 (coaxiaal)
- line x 4 (RCA L/R)
- phono x 4 (RCA L/R)
- microfoon x 2 (XLR/6.3 mm jack-combo x 1 + 6.3 mm TRS jack x 1)
- uitgangen:
- master x 2 (XLR L/R x 1, RCA L/R x 1)
- booth (6.3 mm TRS L/R)
- hoofdtelefoon x 1 (6.3 stereo-jack + 3.5 mm stereo mini-jack)
- rec x 1 (RCA L/R)
- digitaal x 1 (coaxiaal)
- andere aansluitingen:
- send x 1 (6.3 mm TS jack)
- return x 1 (6.3 mm TS jack)
- USB (type B) x 2
- USB (type A) x 1
- Link (LAN) x 1
- D/A-converter: 32 bit
- A/D-converter: 24 bit
- frequentierespons: 20 Hz - 40 kHz (line)
- stroomgebruik: 42 W
- inclusief: stroomkabel, RCA-kabel, LAN-kabel, USB-kabel
- afmetingen (BxDxH): 33.3 x 41.4 x 10.8 cm
- gewicht: 8 kg
2x Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
De Pioneer XDJ-700 is de meest compacte digitale speler van dit vooraanstaande DJ-merk. Hij bezit veel van de uitstekende mogelijkheden van zijn grote broer en is klaar om samen te werken met Rekordbox-software.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aanraakgevoelig jogwheel | Niet van toepassing |
| Gemotoriseerd jogwheel | nee |
| Verlicht jogwheel | nee |
| Type CD-speler | niet van toepassing |
| Hotcues | 1 |
| Effecten | nee |
| Tap tempo-functie | ja |
| Sync-functie | ja |
| Pitch-functie | ja |
| Type display | LED |
| Tablet / smartphone bediening | niet gespecificeerd |
| Meegeleverde software | geen |
| Faderstart-ondersteuning | nee |
| Relay play-ondersteuning | niet gespecificeerd |
| Muziekdatabase-software | Rekordbox |
| Voorzien van audio-interface | ja |
| Outputs | RCA (tulp) |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 41,5 x 33,0 x 21,0 cm |
Productspecificaties
- digitale tabletop
- display: touchscreen 7-inch
- overzichtelijk GUI:
- Browse: eenvoudig door je bestanden en gekoppelde media bladeren
- Play: elementaire afspeelfuncties zoals pitch, speed, hotcues plaatsen etc.
- Perform: gevorderde functies zoals beatjuggling, samples, loops en FX
- jogwheel
- track mogelijkheden:
- Beat Jump: beat juggling zonder je cuepoints aan te tasten
- Loop Move: beat juggling in je loops
- auto loops en cues: gebruik de cues die u in heeft gesteld in Rekordbox
- quantize: zet je tracks op de grid
- Beat Sync: je tracks worden gesynct naar de track van het main-deck
- track informatie:
- Wave Form: uitgebreid inzoomen op je waveforms
- Beat Countdown: aan te maken in Rekordbox
- Phase Meter: perfect syncen
- Key Analysis Indicator: match tracks
- volledig MIDI/HID compatible
- geschikte media: iPhone, iPod touch, iPad, Android telefoon
- ondersteunde mediaformaten: MP3, AAC, WAV, AIFF (iOS: MP3 en AAC)
- ondersteunde geheugenindeling: FAT, FAT32, HFS+
- digitale connectiviteit:
- USB: computer, tablet, telefoon (ook geschikt voor opladen)
- USB-A (bovenzijde), USB-B (achterzijde)
- voorzien van kleurcodering welke in te stellen is in Rekordbox
- LAN (RJ45)
- USB: computer, tablet, telefoon (ook geschikt voor opladen)
- frequentie respons: 4 Hz - 20 kHz
- Signaal/ruis-verhouding: 115 dB
- THD: 0.003 %
- Meegeleverde kabels:
- 1x netstroomkabel C8 naar C7/16
- 1x RCA-RCA kabel (stereo)
- 1x netwerkkabel
- uitgangen:
- main out: RCA (L + R)
- LAN (RJ45)
- afmetingen (BxDxH): 23.8 x 30.8 x x 10.6 cm
- gewicht: 2 kg
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
Ze zijn een stuk kleiner meer desondanks komen ze makkelijk mee met de cdj2000 en 2000 nx.
Schreef het volgende over Pioneer DJ XDJ-700 tabletop mediaspeler
I do miss some digital features tho (therefore 4 stars and not 5). For example beat jump is a very useful feature but it is not available on this player. I would also prefer to have actual physical buttons for hotkeys. You can still access hotkeys through "performance" tab on the touchscreen, but it's not as convenient as dedicated buttons. The screen is very responsive and quite bright, but i don't think it's bright enough for a sunny day.
It does feel very plasticky but I am happy with my purchase.
Schreef het volgende over Pioneer DJ DJM-900NXS2
Schreef het volgende over Pioneer DJ DJM-900NXS2
Pluspunten:
- Extra effecten en color FX
- Effecten toepassen op eq band
- Boot en rec out outputs
- Touchpad
Minpunten:
- .
Schreef het volgende over Pioneer DJ DJM-900NXS2
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Reserveonderdelen: Packing | Manual | Onbekend | |
| Reserveonderdelen: Exterior Section | Manual | Onbekend | |
| Reserveonderdelen: Bottom Section | Manual | Onbekend | |
| Reserveonderdelen: Control Panel Section 1/2 | Manual | Onbekend | |
| Reserveonderdelen: Control Panel Section 2/2 | Manual | Onbekend | |
| DJM-900NXS2 manual DE | Manual | Engels | |
| DJM-900NXS2 manual EN | Manual | Engels | |
| DJM-900NXS2 manual ES | Manual | Engels, Spaans | |
| DJM-900NXS2 manual FR | Manual | Frans, Engels | |
| DJM-900NXS2 manual IT | Manual | Engels, Italiaans | |
| DJM-900NXS2 manual NL | Manual | Nederlands, Engels | |
| DJM-900NXS2 quickstart manual EN FR DE IT | Manual | Frans, Engels, Italiaans | |
| DJM-900NXS2 quickstart manual NL ES PT RU | Manual | Nederlands, Engels, Spaans |
Na Traktor nu ook Serato DJ klaar voor Pioneer NXS2-serie
dinsdag 13 december 2016 Door Jelle | Bax MusicPrecies twee maanden geleden werd bekend dat Traktor Pro van Native Instruments compatibel werd met de NXS2-serie van Pioneer. En als een vroeg kerstcadeautje maakte het bedrijf vandaag bekend dat ook Serato DJ hieraan toegevoegd wordt. Dat betekent dat de clubstandaard - de DJM-900NXS2 DJ mixer met aan weerszijden de CDJ-2000NXS2 tabletop - nu met de software van alle drie de grote DJ-merken kan draaien.
Lees meer…NXS2-serie van Pioneer werkt nu ook met Traktor
donderdag 13 oktober 2016 Door Jelle | Bax MusicDe clubstandaard had Pioneer al gezet met de CDJ-2000NXS2 en de DJM-900NXS2. Enig puntje van kritiek was dat alleen Pioneers eigen Rekordbox er naadloos mee werkte. Maar daar is nu verandering in gekomen. De mixer maakt met Traktor Scratch Pro 2 een vloeiend geheel zodat je daarmee je DVS kunt aansturen. Daarnaast kunnen de tabletops via de USB-HID met Traktor Pro 2 worden aangestuurd, inclusief loops, golfvorm en trackinfo.
Lees meer…