- Home /
- Pro Audio /
- Versterkers /
- Fenton /
- Fenton AV-150BT 5-kanaals home-cinema systeem
Fenton AV-150BT 5-kanaals home-cinema systeem
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0094-9573 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Op zoek naar een stereo-installatie voor thuis? De AV-150BT van Fenton is een home-cinema systeem met 5 kanalen. Op deze receiver kan je twee passieve stereo speakers aansluiten en drie surround-speakers via speaker terminals en draadklemmen. Ook is er een uitgang aanwezig voor en actieve subwoofer (mono RCA). Het is mogelijk om moderne apparaten als geluidsbronnen op de Fenton AV-150BT aan te sluiten zoals smartphones, tablets, laptops en computers. Dit kan via de 3.5 mm AUX-ingang, maar ook draadloos via Bluetooth. Ook beschikt de AV-150BT over RCA ingangen voor AUX-bronnen, CD/DVD-spelers en de TV. Ten slotte kan je ook twee microfoons via de 6.3 mm jack-ingangen op de voorzijde aansluiten en hier een echo-effect aan toevoegen.
Specificaties
Productkenmerken
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| 2 Ohm compatible | nee |
| Aantal kanalen versterker | 5 |
| Audio doorlus-uitgang | nee |
| Bridge-modus | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingangsconnector | jack (3.5 mm stereo), jack (3.5 mm stereo) + RCA, RCA |
| Ingebouwd filter | geen |
| Ingebouwde beveiligingen | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde DSP processor | nee |
| Koeling | niet gespecificeerd |
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 200 - 249 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 100 - 149 Watt |
| Versterkerklasse | niet gespecificeerd |
| Versterkeruitgang | draadklemmen |
| Voorzien van crossover | ja, vast |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 43,5 x 31,0 x 9,5 cm |
Productspecificaties
- 5-kanaals versterker
- vermogen:
- main: 2x 100 W
- surround: 3x 60 W
- weerstand:
- main: 4 - 16 Ohm
- surround: 8 - 16 Ohm
- MP3-speler met USB-poort / SD-kaartlezer
- ID3 Tag digitaal display met FM-tuner
- BT-ontvanger voor audiostreaming
- Treble / Bass / volumeregeling
- aansluitingen:
- 2x microfooningang 6,3 mm jack
- stereo line-ingangen (RCA)
- AUX-ingang (3,5 mm jack)
- subwoofer-uitgang (RCA)
- voeding: 110-250 VAC 50/60 Hz
- afmetingen (BxDxH): 48.2 x 24 x 5.35 cm
- gewicht: 3.1 kg
- Inclusief afstandsbediening
Schreef het volgende over Fenton AV-150BT 5-kanaals home-cinema systeem
Kortom een top apparaat en zeker aan te bevelen. Zeker voor deze prijs/kwaliteit verhouding.
Schreef het volgende over Fenton AV-150BT 5-kanaals home-cinema systeem
Reviews uit andere landen
Vertaal alle reviews naar het Nederlands Originele reviews bekijken
Schreef het volgende over Fenton AV-150BT 5-kanaals home-cinema systeem
Having connected it to the television by Bluetooth, there was no output to the speakers.
All other inputs worked ok.
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| User manual | Manual | Engels |