IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface
Adviesprijs
€ 392,-
-36%
€ 249,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 384,-
€ 329,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio ingang(en) | Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack) |
| Type vervorming | clean boost, overdrive, distortion, fuzz |
| Variabel voltage | niet van toepassing |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | nee |
| Stereo uitgang | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type galm effect | ~ |
| Type modulatie effect | ~ |
IK Multimedia X-Time effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 391,-
€ 249,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | ja |
| Type galm effect | tape delay, overige delay |
| Type modulatie effect | ~ |
IK Multimedia X-Vibe effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 384,-
€ 249,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet van toepassing |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type galm effect | ~ |
| Type modulatie effect | chorus, flanger, filter, phaser, rotary, tremolo, vibrato, overig |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
IK Multimedia X-Space + 2x Devine JACM/3
- Adviesprijs € 256,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 255,-
IK Multimedia X-Space + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 256,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 256,-
Combinatievoordeel
IK Multimedia X-Space + 2x Devine JACM/3
Artikelnr: 9000-0081-3714
-
+
-
2x
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 2 x Devine JACM/3 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 256,-
- Nu als combinatie voor € 255,-
- Jouw voordeel € 1,-
Levertijd onbekend
IK Multimedia X-Space + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8905
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 256,40
- Nu als combinatie voor € 256,-
- Jouw voordeel € 0,40
Levertijd onbekend
IK Multimedia X-Space + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8906
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 256,80
- Nu als combinatie voor € 256,-
- Jouw voordeel € 0,80
Levertijd onbekend
IK Multimedia X-Space + Devine VM1030
Artikelnr: 9000-0081-3715
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 1 x Devine VM1030 5 pin DIN male - 5 pin DIN male MIDI-kabel 3m € 4,50
- Adviesprijs € 253,50
- Nu als combinatie voor € 253,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
IK Multimedia X-Space + Innox IGS FT
Artikelnr: 9000-0081-3717
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 1 x Innox IGS FT voetenbank € 5,50
- Adviesprijs € 254,50
- Nu als combinatie voor € 254,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
IK Multimedia X-Space + Boss FV-50H
Artikelnr: 9000-0081-3799
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface € 249,-
- 1 x Boss FV-50H volumepedaal € 89,-
- Adviesprijs € 338,-
- Nu als combinatie voor € 335,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Andere producten van IK Multimedia
Zoek alle producten van het merk IK MultimediaIK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
4.3
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 289,-
€ 283,-
IK Multimedia ToneX Pedal versterker en distortion stompbox pedaal
4.4
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 515,-
€ 329,-
IK Multimedia iRig Blueboard coreMIDI pedalboard
4.2
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 96,-
IK Multimedia iRig BlueTurn pageturner voetpedaal
4.3
33 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 112,-
€ 75,-