IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
Populair
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor WH (2x)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 431,-
€ 282,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 0.75 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 3 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 3.5 mm mini jack input, Bluetooth |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + Devine VB5030
- Nu als combinatie voor € 290,20
IK Multimedia ARC Studio + IK Multimedia iLoud Micro Monitor
- Nu als combinatie voor € 599,-
Twijfel je of de IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + Devine VB5030
Artikelnr: 9000-0023-6214
-
+
-
IK Multimedia ARC Studio + IK Multimedia iLoud Micro Monitor
Artikelnr: 9000-0123-9355
-
+
-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + Innox IVA MON C1
Artikelnr: 9000-0112-8852
-
+
-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + Innox IVA MON C2
Artikelnr: 9000-0112-8853
-
+
-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + Innox IVA MON-08
Artikelnr: 9000-0082-8612
-
+
-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + 2x Devine MON Pad 02
Artikelnr: 9000-0082-8613
-
+
-
2x
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + IK Multimedia Comprexxor
Artikelnr: 9000-0082-8615
-
+
-
- 1 x IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2) € 283,-
- 1 x IK Multimedia Comprexxor (download) € 146,-
- Adviesprijs € 429,-
- Nu als combinatie voor € 414,-
- Jouw voordeel € 15,-
Levertijd onbekend
IK Multimedia iLoud Micro Monitor + IK Multimedia T-RackS British Channel
Artikelnr: 9000-0082-8616
-
+
-
- 1 x IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2) € 283,-
- 1 x IK Multimedia T-RackS British Channel (download) € 175,-
- Adviesprijs € 458,-
- Nu als combinatie voor € 440,-
- Jouw voordeel € 18,-
Levertijd onbekend
Andere producten van IK Multimedia
Zoek alle producten van het merk IK MultimediaIK Multimedia ToneX One Double Special Limited Edition amp modeller en audio interface
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor WH (2x)
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 431,-
€ 282,-
IK Multimedia ToneX One USB-C amp modeller en audio interface
4.7
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 150,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorKali Audio IN-8 Second Wave actieve studiomonitor (per stuk)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 505,-
€ 369,-
Avantone Pro Active MixCube actieve studiomonitor zwart (p. st.)
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 355,-
€ 228,-
Gerelateerde producten van IK Multimedia
Zoek alle producten van het merk IK Multimedia in de categorie Studio monitorIK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor WH (2x)
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 431,-
€ 282,-