IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 384,-
-14%
€ 329,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
IK Multimedia X-Space effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 392,-
€ 249,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Stereo uitgang | ja |
| Tap tempo-functie | nee |
| Type galm effect | room reverb, hall reverb, plate reverb, spring reverb, overige reverb |
| Type modulatie effect | ~ |
IK Multimedia X-Time effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 391,-
€ 249,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | ja |
| Type galm effect | tape delay, overige delay |
| Type modulatie effect | ~ |
IK Multimedia X-Vibe effectpedaal met audio-interface
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 384,-
€ 249,-
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Computer aansluiting | USB |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | gitaristen |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | nee |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | AmpliTube SE |
|---|---|
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out |
| Mini pedaal | nee |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | niet van toepassing |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | niet van toepassing |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type galm effect | ~ |
| Type modulatie effect | chorus, flanger, filter, phaser, rotary, tremolo, vibrato, overig |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
IK Multimedia X-Drive + 2x Devine JACM/3
- Adviesprijs € 336,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 335,-
IK Multimedia X-Drive + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 336,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 336,-
Combinatievoordeel
IK Multimedia X-Drive + 2x Devine JACM/3
Artikelnr: 9000-0081-3710
-
+
-
2x
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 2 x Devine JACM/3 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 336,-
- Nu als combinatie voor € 335,-
- Jouw voordeel € 1,-
IK Multimedia X-Drive + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8903
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 336,40
- Nu als combinatie voor € 336,-
- Jouw voordeel € 0,40
IK Multimedia X-Drive + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8904
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 336,80
- Nu als combinatie voor € 336,-
- Jouw voordeel € 0,80
IK Multimedia X-Drive + Devine VM1030
Artikelnr: 9000-0081-3711
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 1 x Devine VM1030 5 pin DIN male - 5 pin DIN male MIDI-kabel 3m € 4,50
- Adviesprijs € 333,50
- Nu als combinatie voor € 333,-
- Jouw voordeel € 0,50
IK Multimedia X-Drive + Innox IGS FT
Artikelnr: 9000-0081-3713
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 1 x Innox IGS FT voetenbank € 5,50
- Adviesprijs € 334,50
- Nu als combinatie voor € 334,-
- Jouw voordeel € 0,50
IK Multimedia X-Drive + Boss FV-50H
Artikelnr: 9000-0081-3793
-
+
-
- 1 x IK Multimedia X-Drive effectpedaal met audio-interface € 329,-
- 1 x Boss FV-50H volumepedaal € 89,-
- Adviesprijs € 418,-
- Nu als combinatie voor € 415,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van IK Multimedia
Zoek alle producten van het merk IK MultimediaIK Multimedia ToneX Pedal versterker en distortion stompbox pedaal
4.4
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 515,-
€ 329,-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor Pro (set van 2 + microfoon)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 758,-
€ 533,-
IK Multimedia ToneX Pedal versterker en distortion stompbox pedaal
4.4
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 515,-
€ 329,-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
4.3
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 289,-
€ 283,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Distortion & OverdriveStrymon Riverside multistage drive effectpedaal
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 425,-
€ 333,-
Mooer Micro Preamp 005 Brown Sound 3 overdrive effectpedaal
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 97,-
€ 85,-