Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.018-0.025 inch
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 12,75
€ 10,85
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
Dunlop 33P013 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.013-0.025 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 10,50
€ 8,10
| Aantal plectrums | 5 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Dikte plectrum (mm) | 0.33 mm, 0.64 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | nikkel |
| Vorm plectrum | vingerplectrum, duimplectrum |
Dunlop 33P015 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.015-0.025 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 10,50
€ 8,10
| Aantal plectrums | 5 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Dikte plectrum (mm) | 0.38 mm, 0.64 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | nikkel |
| Vorm plectrum | vingerplectrum, duimplectrum |
Dunlop 33P020 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.020-0.025 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 13,30
€ 10,75
| Aantal plectrums | 5 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.50 mm, 0.64 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | nikkel |
| Vorm plectrum | vingerplectrum, duimplectrum |
Dunlop 33P0225 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.0225-0.025 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 11,20
€ 11,-
| Aantal plectrums | 5 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.57 mm, 0.64 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | nikkel |
| Vorm plectrum | vingerplectrum, duimplectrum |
Dunlop 33P025 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.025-0.025 inch
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = dinsdag in huis
Adviesprijs
€ 14,10
€ 12,55
| Aantal plectrums | 5 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.64 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | zilver |
|---|---|
| Materiaal plectrum | nikkel |
| Vorm plectrum | vingerplectrum, duimplectrum |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks + Fazley SW01
- Adviesprijs € 12,80
- Jouw voordeel € 0,35
- Nu als combinatie voor € 12,45
2x Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks
- Adviesprijs € 21,70
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 20,80
Twijfel je of de Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.018-0.025 inch bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0071-5174
-
+
-
- 1 x Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.018-0.025 inch € 10,85
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 12,80
- Nu als combinatie voor € 12,45
- Jouw voordeel € 0,35
2x Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks
Artikelnr: 9000-0071-5170
-
2x
- 2 x Dunlop 33P018 Nickel Silver Finger & Thumbpicks set vinger- en duimplectrums, 0.018-0.025 inch € 10,85
- Adviesprijs € 21,70
- Nu als combinatie voor € 20,80
- Jouw voordeel € 0,90
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop 5010 plectrumhouder voor microfoonstatief
4.8
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,90
€ 8,50
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsD'Addario 1CBKP6-25 Black Pearl Celluloid Guitar Picks Gitaarplectrums, Heavy (25 stuks)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,95
€ 12,90
D'Addario 1DAPX-21 Duralin Assorted Shapes Guitar Pick Pack plectrumset
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,75
€ 14,90
Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm)
4.5
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 20,95
€ 5,80
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop MHPT02 Lemmy Signature doosje plectrums
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50