Dugain Bone Standard plectrum (been) linkshandig
Adviesprijs
€ 16,90
€ 14,95
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
Dugain Bone Standard plectrum (been)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 18,95
€ 15,70
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 4.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | naturel |
|---|---|
| Materiaal plectrum | been |
| Vorm plectrum | standaard |
Dugain Bone Mini Dug plectrum (been)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 15,30
€ 12,50
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 3.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | naturel |
|---|---|
| Materiaal plectrum | been |
| Vorm plectrum | standaard |
Dugain Superdug Os plectrum van been (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 22,20
€ 18,20
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 5.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | crème, geel, ivoor |
|---|---|
| Materiaal plectrum | been |
| Vorm plectrum | standaard |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dugain Bone Standard LH + houder
- Adviesprijs € 17,90
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 17,25
Twijfel je of de Dugain Bone Standard plectrum (been) linkshandig bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dugain Bone Standard LH + houder
Artikelnr: 9000-0039-9822
-
+
-
- Adviesprijs € 17,90
- Nu als combinatie voor € 17,25
- Jouw voordeel € 0,65
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsD'Addario 1CAB4-15BT3 The Beatles Sgt. Pepper plectrumdoosje
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,20
€ 16,90