Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 210,-
-13%
€ 182,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (5)
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 52 mm |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Type gitaar | ~ |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | rood |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 52 mm |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Type gitaar | ~ |
| Aantal frets | 18 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 1/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 43 mm |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
| Voor welke leeftijd? | 2 t/m 4 jaar |
| Type gitaar | klassiek |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 7/8 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 47 mm |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
| Voor welke leeftijd? | 10 t/m 11 jaar |
| Type gitaar | klassiek |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 48 mm |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Type gitaar | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R121L-1/2 + Fazley T-40
- Adviesprijs € 189,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 188,-
Ortega Family Series R121L-1/2 + Voggenreiter Easy Scales Guitar
- Adviesprijs € 182,43
- Jouw voordeel € 0,43
- Nu als combinatie voor € 182,-
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R121L-1/2 + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0092-3563
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 189,50
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega Family Series R121L-1/2 + Voggenreiter Easy Scales Guitar
Artikelnr: 9000-0130-4179
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Voggenreiter Easy Scales Guitar English Edition € 0,43
- Adviesprijs € 182,43
- Nu als combinatie voor € 182,-
- Jouw voordeel € 0,43
Ortega Family Series R121L-1/2 + Fazley C3-S Silver
Artikelnr: 9000-0093-1803
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Fazley C3-S Silver capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 189,50
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega Family Series R121L-1/2 + Fazley C3-BK Black
Artikelnr: 9000-0093-1804
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Fazley C3-BK Black capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 189,50
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega Family Series R121L-1/2 + Fazley CGS01
Artikelnr: 9000-0069-6051
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Fazley CGS01 snarenset voor klassieke gitaar (normal tension) € 2,95
- Adviesprijs € 184,95
- Nu als combinatie voor € 184,-
- Jouw voordeel € 0,95
Ortega Family Series R121L-1/2 + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0069-6052
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 187,80
- Nu als combinatie voor € 187,-
- Jouw voordeel € 0,80
Ortega Family Series R121L-1/2 + Innox IGS FT
Artikelnr: 9000-0069-6054
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Innox IGS FT voetenbank € 5,50
- Adviesprijs € 187,50
- Nu als combinatie voor € 187,-
- Jouw voordeel € 0,50
Ortega Family Series R121L-1/2 + Innox IGS 04
Artikelnr: 9000-0069-6056
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121L-1/2 linkshandige klassieke gitaar in 1/2-formaat met gigbag € 182,-
- 1 x Innox IGS 04 akoestische gitaarstandaard € 9,95
- Adviesprijs € 191,95
- Nu als combinatie voor € 191,-
- Jouw voordeel € 0,95
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega OTMPRIVATE stemmechanieken klassieke gitaar
4.8
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 86,-
€ 75,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Linkshandige gitaarJET Guitars JS-400 Sea Foam Green Left Handed linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 246,-
€ 227,-
Stagg L Series Standard HB90 Black linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 288,-
€ 224,-
Fazley Vintage Series FLP318 Sunburst LH linkshandige elektrische gitaar
4.5
17 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 238,-
€ 149,-
Fazley Classic Series FTL218 Black LH linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 158,-
€ 99,-