Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 228,-
-8%
€ 209,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Aantal snaren | 6 |
|---|---|
| Aantal frets | 19 |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | pau ferro |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Mensuur gitaar | ~ |
| Type gitaar | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 2 t/m 4 jaar |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 1/4 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 45 mm |
| Aantal snaren | 6 |
|---|---|
| Aantal frets | 19 |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | pau ferro |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Mensuur gitaar | 18.7 inch (476 mm) |
| Type gitaar | klassiek |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 5 t/m 7 jaar |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 1/2 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 48 mm |
| Aantal snaren | 6 |
|---|---|
| Aantal frets | 19 |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | pau ferro |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Mensuur gitaar | ~ |
| Type gitaar | klassiek |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley T-40
- Adviesprijs € 216,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 215,-
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley C3-S Silver
- Adviesprijs € 216,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 215,-
Twijfel je of de Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0092-3573
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 216,50
- Nu als combinatie voor € 215,-
- Jouw voordeel € 1,50
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley C3-S Silver
Artikelnr: 9000-0093-1831
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley C3-S Silver capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 216,50
- Nu als combinatie voor € 215,-
- Jouw voordeel € 1,50
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley C3-BK Black
Artikelnr: 9000-0093-1832
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley C3-BK Black capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 216,50
- Nu als combinatie voor € 215,-
- Jouw voordeel € 1,50
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Voggenreiter Easy Scales Guitar
Artikelnr: 9000-0130-4260
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Voggenreiter Easy Scales Guitar English Edition € 0,43
- Adviesprijs € 209,43
- Nu als combinatie voor € 209,-
- Jouw voordeel € 0,43
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley CGS01
Artikelnr: 9000-0076-7690
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley CGS01 snarenset voor klassieke gitaar (normal tension) € 2,95
- Adviesprijs € 211,95
- Nu als combinatie voor € 211,-
- Jouw voordeel € 0,95
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Augustine Classic Red
Artikelnr: 9000-0076-7691
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Augustine Classic Red medium tension snarenset klassieke gitaar € 10,80
- Adviesprijs € 219,80
- Nu als combinatie voor € 219,-
- Jouw voordeel € 0,80
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0076-7692
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 214,80
- Nu als combinatie voor € 214,-
- Jouw voordeel € 0,80
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Innox IGS FT
Artikelnr: 9000-0076-7694
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Innox IGS FT voetenbank € 5,50
- Adviesprijs € 214,50
- Nu als combinatie voor € 214,-
- Jouw voordeel € 0,50
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley C5
Artikelnr: 9000-0076-7695
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley C5 universele gitaarcapo € 9,95
- Adviesprijs € 218,95
- Nu als combinatie voor € 217,-
- Jouw voordeel € 1,95
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Innox IGS 04
Artikelnr: 9000-0076-7696
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Innox IGS 04 akoestische gitaarstandaard € 9,95
- Adviesprijs € 218,95
- Nu als combinatie voor € 218,-
- Jouw voordeel € 0,95
Cordoba Protégé C1M 3/4 + Fazley GB-Standard Classical 3/4
Artikelnr: 9000-0076-7697
-
+
-
- 1 x Cordoba Protégé C1M 3/4 klassieke gitaar, 3/4-formaat, naturel € 209,-
- 1 x Fazley GB-Standard Classical 3/4 gigbag voor klassieke gitaar € 7,25
- Adviesprijs € 216,25
- Nu als combinatie voor € 215,-
- Jouw voordeel € 1,25
Andere producten van Cordoba
Zoek alle producten van het merk CordobaCordoba Protégé C1M-CE elektrisch-akoestische klassieke gitaar, 4/4-formaat
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 376,-
€ 346,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie KindergitaarJuan Salvador 1C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-