Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas
Adviesprijs
€ 300,-
-15%
€ 254,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Aantal frets | 18 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 7/8 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | zwart |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 47 mm |
| Type gitaar | klassiek |
| Voor welke leeftijd? | 10 t/m 11 jaar |
| type linkshandige gitaar | ~ |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | mahonie |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | traditioneel (warm) |
| Kleur | zwart |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Type gitaar | ~ |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| type linkshandige gitaar | ~ |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | zwart |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 48 mm |
| Type gitaar | ~ |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| type linkshandige gitaar | ~ |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | zwart |
| Linkshandig | ja |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Type gitaar | ~ |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| type linkshandige gitaar | akoestische klassieke gitaar |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R221BK-3/4 + Fazley C3-S Silver
- Adviesprijs € 261,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 260,-
Ortega Family Series R221BK-3/4 + Fazley C3-BK Black
- Adviesprijs € 261,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 260,-
Twijfel je of de Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R221BK-3/4 + Fazley C3-S Silver
Artikelnr: 9000-0154-2133
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Fazley C3-S Silver capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 261,50
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega Family Series R221BK-3/4 + Fazley C3-BK Black
Artikelnr: 9000-0154-2134
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Fazley C3-BK Black capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 261,50
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega R221BK-3/4 + snarenset
Artikelnr: 9000-0042-9714
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Fazley CGS01 snarenset voor klassieke gitaar (normal tension) € 2,95
- Adviesprijs € 256,95
- Nu als combinatie voor € 256,-
- Jouw voordeel € 0,95
Ortega R221BK-3/4 + plectra
Artikelnr: 9000-0042-9715
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 259,80
- Nu als combinatie voor € 259,-
- Jouw voordeel € 0,80
Ortega R221BK-3/4 + voetenbankje
Artikelnr: 9000-0042-9717
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Innox IGS FT voetenbank € 5,50
- Adviesprijs € 259,50
- Nu als combinatie voor € 259,-
- Jouw voordeel € 0,50
Ortega R221BK-3/4 + standaard
Artikelnr: 9000-0042-9719
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Innox IGS 04 akoestische gitaarstandaard € 9,95
- Adviesprijs € 263,95
- Nu als combinatie voor € 263,-
- Jouw voordeel € 0,95
Ortega Family Series R221BK-3/4 + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-3998
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R221BK-3/4 klassieke gitaar zwart met tas € 254,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 268,95
- Nu als combinatie voor € 266,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega Family Series RCE125SN-SBK elektrisch-akoestische klassieke gitaar met gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 350,-
€ 287,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie KindergitaarJuan Salvador 1C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-
Takamine GX18CE-NS 3/4-formaat elektr.akoest. westerngitaar naturel met tas
Op voorraad
Adviesprijs
€ 479,-
€ 389,-
Yamaha CGS102A klassieke gitaar naturel 1/2 model
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 172,-
€ 139,-
Gerelateerde producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk Ortega in de categorie KindergitaarOrtega Family Series R122-1/2 klassieke gitaar naturel met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 210,-
€ 180,-
Ortega Student Series RST5-3/4 klassieke gitaar naturel
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 155,-
€ 132,-