Roland RIC-G10A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 3 meter
Adviesprijs
€ 29,-
€ 23,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
Roland RIC-G5A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 1.50 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 24,70
€ 16,25
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | bruin, oranje, zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Roland RIC-G20A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 6 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 41,-
€ 29,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 6.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Roland RIC-G15A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 4.5 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 33,-
€ 26,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 4.50 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Roland RIC-G10A Gold Series
- Adviesprijs € 47,80
- Jouw voordeel € 1,80
- Nu als combinatie voor € 46,-
Roland RIC-G10A + plectrumdoosje
- Adviesprijs € 29,70
- Jouw voordeel € 0,70
- Nu als combinatie voor € 29,-
Twijfel je of de Roland RIC-G10A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 3 meter bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Roland RIC-G10A Gold Series
Artikelnr: 9000-0043-9284
-
2x
- Adviesprijs € 47,80
- Nu als combinatie voor € 46,-
- Jouw voordeel € 1,80
Roland RIC-G10A + plectrumdoosje
Artikelnr: 9000-0043-9285
-
+
-
- 1 x Roland RIC-G10A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 3 meter € 23,90
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 29,70
- Nu als combinatie voor € 29,-
- Jouw voordeel € 0,70
Andere producten van Roland
Zoek alle producten van het merk RolandRoland RMC-B25 Black Series gebalanceerde microfoonkabel 7.5 m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 32,-
€ 24,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsKlotz B4PP1-0200 Neutrik jack 3p - jack 3p 2 meter kabel
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 43,-
€ 34,-
Devine JACM/10 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack kabel 10 meter
4.3
29 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,90
€ 9,95
Gerelateerde producten van Roland
Zoek alle producten van het merk Roland in de categorie Jack kabelsRoland RIC-G20A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 6 meter
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 41,-
€ 29,-
Roland RIC-B3 Black Series instrumentkabel mono jack-jack 1 m
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 10,95
Roland RIC-G5A Gold Series kabel mono jack-jack haaks 1.50 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 24,70
€ 16,25