Konig & Meyer 21080 microfoonstatief grijs met soft-touch
Adviesprijs
€ 75,-
-21%
€ 59,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type statief | hengel statief |
| Hengel | ja |
| Type kolom | telescoop 2-delig |
| Type statief onderstel | flat base poten |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Minimale hoogte statief | 90 tot 100 cm |
| Maximale hoogte statief | 160 tot 170 cm |
| Schroefdraadgrootte | 3/8 inch |
|---|---|
| Materiaal statief | staal |
| Gewicht microfoonstatief | 3 - 4 kg |
| Kleur | zwart |
| Set | nee |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Aantal statieven | 1 |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Konig & Meyer 21080 gray + Innox IVA-BAG 06
- Adviesprijs € 78,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 76,-
2x Konig & Meyer 21080 gray + Innox IVA-BAG 06
- Adviesprijs € 137,95
- Jouw voordeel € 5,95
- Nu als combinatie voor € 132,-
Twijfel je of de Konig & Meyer 21080 microfoonstatief grijs met soft-touch bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Konig & Meyer 21080 gray + Innox IVA-BAG 06
Artikelnr: 9000-0086-6802
-
+
-
- 1 x Konig & Meyer 21080 microfoonstatief grijs met soft-touch € 59,-
- 1 x Innox IVA-BAG 06 tas voor 2x microfoonstatief en kabels € 19,95
- Adviesprijs € 78,95
- Nu als combinatie voor € 76,-
- Jouw voordeel € 2,95
2x Konig & Meyer 21080 gray + Innox IVA-BAG 06
Artikelnr: 9000-0086-6803
-
+
2x
-
- 2 x Konig & Meyer 21080 microfoonstatief grijs met soft-touch € 59,-
- 1 x Innox IVA-BAG 06 tas voor 2x microfoonstatief en kabels € 19,95
- Adviesprijs € 137,95
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 5,95
Konig & Meyer 21080-300-87 + Innox INA-BAG 01
Artikelnr: 9000-0086-3319
-
+
-
- 1 x Konig & Meyer 21080 microfoonstatief grijs met soft-touch € 59,-
- 1 x Innox INA-BAG 01 universele tas voor statieven € 7,15
- Adviesprijs € 66,15
- Nu als combinatie voor € 65,-
- Jouw voordeel € 1,15
Andere producten van Konig & Meyer
Zoek alle producten van het merk Konig & MeyerKonig & Meyer 19685 microfoonstatief-adapter voor LCD/TFT
4.7
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 32,-
€ 22,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Hengel microfoon statievenGravity TMS 4322 B microfoonstatief met telescopische hengelarm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 89,-
€ 75,-
Gerelateerde producten van Konig & Meyer
Zoek alle producten van het merk Konig & Meyer in de categorie Hengel microfoon statievenKonig & Meyer 259 microfoonstatief laag model met hengel zwart
4.7
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 59,-
Konig & Meyer 27105 instapmodel microfoonstandaard zwart
4.7
76 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 48,-
€ 39,-
Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart
4.9
28 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 58,-