Ernie Ball 4142 Red Rose Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 26 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (5)
Ernie Ball 4150 Silver Orleans Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 25,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | polypropyleen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Ernie Ball 4162 Crimson Paisley Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 28,-
€ 22,80
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | bruin, rood |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | polypropyleen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Ernie Ball 4167 Persian Gold Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 37,-
€ 24,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | goud / brons / messing / koper, rood |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | polypropyleen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Ernie Ball 4097 Indigo Orchid Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 31,-
€ 22,35
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | polypropyleen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | extra lang |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Ernie Ball 4098 Imperial Paisley Jacquard Strap gitaarband
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 37,-
€ 22,65
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | blauw, oranje |
| patroon / graphic | ja |
| Materiaal | polypropyleen |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | extra lang |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 26 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Ernie Ball 4142 + plectrumset
- Adviesprijs € 30,70
- Jouw voordeel € 0,70
- Nu als combinatie voor € 30,-
Ernie Ball 4142 + strap blocks
- Adviesprijs € 31,50
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 31,-
Twijfel je of de Ernie Ball 4142 Red Rose Jacquard Strap gitaarband bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ernie Ball 4142 + plectrumset
Artikelnr: 9000-0050-0647
-
+
-
- 1 x Ernie Ball 4142 Red Rose Jacquard Strap gitaarband € 24,90
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 30,70
- Nu als combinatie voor € 30,-
- Jouw voordeel € 0,70
Ernie Ball 4142 + strap blocks
Artikelnr: 9000-0050-0648
-
+
-
- 1 x Ernie Ball 4142 Red Rose Jacquard Strap gitaarband € 24,90
- 1 x Fender Strap Blocks (2x Black, 2x Red) € 6,60
- Adviesprijs € 31,50
- Nu als combinatie voor € 31,-
- Jouw voordeel € 0,50
Ernie Ball 4142 + security locks
Artikelnr: 9000-0050-0649
-
+
-
- 1 x Ernie Ball 4142 Red Rose Jacquard Strap gitaarband € 24,90
- 1 x Schaller S-Locks Complete Set Nickel € 33,-
- Adviesprijs € 57,90
- Nu als combinatie voor € 56,-
- Jouw voordeel € 1,90
Andere producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie BallErnie Ball 2733 Cobalt Hybrid Slinky elektrische basgitaarsnaren
1
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 39,-
€ 29,-
Ernie Ball 2736 Cobalt 5-String Regular Slinky elektr. bassnaren
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 65,-
€ 42,-
Ernie Ball 2720 Cobalt Power Slinky elektrische gitaarsnaren
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,70
€ 12,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie GitaarbandD'Addario 50JS04 gitaarband Joe Satriani Snakes Mosaic
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 48,-
€ 42,-
Gerelateerde producten van Ernie Ball
Zoek alle producten van het merk Ernie Ball in de categorie GitaarbandErnie Ball Classic Jacquard Strap 5358 Tangerine Rose gitaarband
Op voorraad
Adviesprijs
€ 31,-
€ 29,-
Ernie Ball Classic Jacquard Strap 5341 Black Checkers gitaarband
Op voorraad
Adviesprijs
€ 31,-
€ 24,90