Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 300,-
-5%
€ 285,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (3)
Sire Larry Carlton S1 Antique White elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 300,-
€ 285,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | wit |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief), piëzo |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Sire Larry Carlton S1 Candy Apple Red elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 300,-
€ 285,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | rood |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Sire Larry Carlton S1 Dark Navy elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 300,-
€ 285,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | blauw |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Indonesië / China |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Fazley T-40
- Adviesprijs € 292,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 291,-
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs € 302,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 300,-
Twijfel je of de Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6449
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 292,50
- Nu als combinatie voor € 291,-
- Jouw voordeel € 1,50
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0150-6450
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 302,50
- Nu als combinatie voor € 300,-
- Jouw voordeel € 2,50
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0150-6451
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 290,80
- Nu als combinatie voor € 290,-
- Jouw voordeel € 0,80
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack
Artikelnr: 9000-0150-6452
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Dunlop PVP101 Variety Pack Light/Medium 12 Pack € 7,15
- Adviesprijs € 292,15
- Nu als combinatie voor € 291,-
- Jouw voordeel € 1,15
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6454
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 294,95
- Nu als combinatie voor € 293,-
- Jouw voordeel € 1,95
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0150-6456
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 292,50
- Nu als combinatie voor € 292,-
- Jouw voordeel € 0,50
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Fazley Kubo BT 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0150-6458
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Fazley Kubo BT 10 gitaarversterker combo met bluetooth (1x5 inch, 10 watt) € 59,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 353,95
- Nu als combinatie voor € 344,-
- Jouw voordeel € 9,95
Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst + Bax Music + Fazley KATO SGSL-BLK + Devine GIT3/B + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0150-6448
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton S1 Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 285,-
- 1 x Bax Music plectrum (los) € 2,50
- 1 x Fazley KATO SGSL-BLK gitaarband katoen zwart € 8,95
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 313,90
- Nu als combinatie voor € 308,-
- Jouw voordeel € 5,90
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Marcus Miller P5-4 Alder Mild Green elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 540,-
€ 415,-
Sire Marcus Miller V3 New Gen 4-String Tobacco Sunburst elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 518,-
€ 463,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenFazley Classic Series FST118 Sunburst elektrische gitaar
4.4
52 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 95,-
Fazley Custom Series Hot Rod V2 FTD182 Shell Pink elektrische gitaar met vaste brug
3.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 158,-
€ 99,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische gitarenSire Larry Carlton S5 Sherwood Green Metallic elektrische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 505,-
€ 462,-