Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar
Adviesprijs
€ 531,-
-12%
€ 469,-
incl. 21% btw
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (4)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
Sire Larry Carlton T3 New Gen Butterscotch elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 479,-
€ 411,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | TE |
| Kleur | beige, butterscotch, geel |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | SS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vaste brug |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Sire Larry Carlton T3 New Gen Surf Green Metallic elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 479,-
€ 469,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | TE |
| Kleur | groen |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | SS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vaste brug |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Sire Larry Carlton T3 New Gen Tide Pool elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 479,-
€ 444,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | TE |
| Kleur | blauw |
| Gitaar geschikt voor genre | blues helder, country, pop, rock |
| Elementtype | single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | SS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vaste brug |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 inch (241 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Demo
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + D'Addario EXL110
- Adviesprijs € 477,05
- Jouw voordeel € 0,05
- Nu als combinatie voor € 477,-
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + Fazley Carrier D4EB
- Adviesprijs € 488,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 486,-
Twijfel je of de Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + D'Addario EXL110
Artikelnr: 9000-0143-6530
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar € 469,-
- 1 x D'Addario EXL110 snarenset voor elektrische gitaar € 8,05
- Adviesprijs € 477,05
- Nu als combinatie voor € 477,-
- Jouw voordeel € 0,05
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + Fazley Carrier D4EB
Artikelnr: 9000-0144-3863
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar € 469,-
- 1 x Fazley Carrier D4EB Deluxe gigbag voor elektrische gitaar zwart € 19,95
- Adviesprijs € 488,95
- Nu als combinatie voor € 486,-
- Jouw voordeel € 2,95
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + Ernie Ball 2223 Super Slinky
Artikelnr: 9000-0143-6531
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar € 469,-
- 1 x Ernie Ball 2223 Super Slinky 009 - 042 snarenset voor elektrische gitaar € 6,45
- Adviesprijs € 475,45
- Nu als combinatie voor € 475,-
- Jouw voordeel € 0,45
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + Klotz KIK6.0PPSW
Artikelnr: 9000-0143-6532
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar € 469,-
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 489,80
- Nu als combinatie voor € 488,-
- Jouw voordeel € 1,80
Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst + Fazley C1B + Klotz KIK6.0PPSW + Marshall Origin20c
Artikelnr: 9000-0143-6533
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton T3 New Gen 3-Tone Sunburst elektrische gitaar € 469,-
- 1 x Fazley C1B capo voor gitaar zwart € 12,50
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 502,30
- Nu als combinatie voor € 498,-
- Jouw voordeel € 4,30
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Black elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 777,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Sire Marcus Miller P5-4 Alder Mild Green elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 540,-
€ 415,-
Sire Marcus Miller V3 New Gen 4-String Tobacco Sunburst elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 518,-
€ 463,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenJET Guitars JS-600 Transparent Purple elektrische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 539,-
€ 535,-
Fazley Classic Series FTL218 Exotic Wood elektrische gitaar
4.2
25 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 95,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische gitarenSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Black elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 777,-
Sire Larry Carlton X6 6-String Headless Black Satin elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 689,-
Sire Larry Carlton S5 Sherwood Green Metallic elektrische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 505,-
€ 462,-