Electro-Voice ND96 zangmicrofoon
Adviesprijs
€ 239,-
-17%
€ 198,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (4)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Goes
Electro-Voice ND76 zangmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 172,-
€ 141,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 17 - 17.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 350-399 Ohm |
|---|---|
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
Electro-Voice ND76S zangmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 171,-
€ 141,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 17 - 17.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 350-399 Ohm |
|---|---|
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Ja |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 17 - 17.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 350-399 Ohm |
|---|---|
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Electro-Voice ND96 + Voggenreiter 951 Voice Basics
- Adviesprijs € 198,51
- Jouw voordeel € 0,51
- Nu als combinatie voor € 198,-
Electro-Voice ND96 + Voggenreiter Voice Coaching
- Adviesprijs € 199,50
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 199,-
Twijfel je of de Electro-Voice ND96 zangmicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Electro-Voice ND96 + Voggenreiter 951 Voice Basics
Artikelnr: 9000-0130-5376
-
+
-
- Adviesprijs € 198,51
- Nu als combinatie voor € 198,-
- Jouw voordeel € 0,51
Electro-Voice ND96 + Voggenreiter Voice Coaching
Artikelnr: 9000-0130-5941
-
+
-
- Adviesprijs € 199,50
- Nu als combinatie voor € 199,-
- Jouw voordeel € 0,50
Electro Voice ND96 + Microfoonstatief
Artikelnr: 9000-0026-2607
-
+
-
- Adviesprijs € 217,-
- Nu als combinatie voor € 215,-
- Jouw voordeel € 2,-
Electro Voice ND96 + Professioneel microfoonstatief
Artikelnr: 9000-0026-2608
-
+
-
- 1 x Electro-Voice ND96 zangmicrofoon € 198,-
- 1 x Konig & Meyer 26145 verstelbaar microfoonstatief € 98,-
- Adviesprijs € 296,-
- Nu als combinatie voor € 288,-
- Jouw voordeel € 8,-
Electro Voice ND96 + Kabel
Artikelnr: 9000-0026-2609
-
+
-
- 1 x Electro-Voice ND96 zangmicrofoon € 198,-
- 1 x Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 5.00 meter € 11,-
- Adviesprijs € 209,-
- Nu als combinatie voor € 208,-
- Jouw voordeel € 1,-
Electro-Voice ND96 + Procab PRA901 Prime 3m
Artikelnr: 9000-0056-8752
-
+
-
- 1 x Electro-Voice ND96 zangmicrofoon € 198,-
- 1 x Procab PRA901 Prime microfoonkabel 3.00 meter € 29,-
- Adviesprijs € 227,-
- Nu als combinatie voor € 224,-
- Jouw voordeel € 3,-
Electro-Voice ND96 + Procab PRA901 Prime 3m
Artikelnr: 9000-0056-8754
-
+
-
- 1 x Electro-Voice ND96 zangmicrofoon € 198,-
- 1 x Procab PRA901 Prime microfoonkabel 3.00 meter € 29,-
- Adviesprijs € 227,-
- Nu als combinatie voor € 224,-
- Jouw voordeel € 3,-
Electro Voice ND96 (2x)
Artikelnr: 9000-0026-2604
-
2x
- Adviesprijs € 396,-
- Nu als combinatie voor € 384,-
- Jouw voordeel € 12,-
Electro Voice ND96 (4x)
Artikelnr: 9000-0026-2605
-
4x
- Adviesprijs € 792,-
- Nu als combinatie voor € 755,-
- Jouw voordeel € 37,-
Andere producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-VoiceElectro-Voice Evolve 50 Rolling Case voor Evolve 50 / 30M
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 289,-
€ 238,-
Electro-Voice ZXA1 Cover beschermhoes voor ZX1 en ZXA1
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 97,-
€ 84,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dynamische zangmicrofoonsShure Super 55 Deluxe classic vocal microfoon
4.7
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 332,-
€ 252,-