Vic Firth American Classic 5A PureGrit drumstokken
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 21,70
€ 14,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (9)
Vic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 20,90
€ 13,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | naturel |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth 5AVG Vic Grip drumstokken hickory 5A met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 20,60
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | grip |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A DoubleGlaze drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 17,70
€ 14,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt, grip |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone drumstokken dubbelzijdig
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 41,-
€ 32,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout, vilt |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | dubbelzijdige stok (vilt+hout) |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A Kinetic Force drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 29,-
€ 22,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A Pink drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 19,20
€ 17,45
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | roze |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A White drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 20,40
€ 14,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | wit |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A drumstokken met houten tip (6 paar)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 83,40
€ 81,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | naturel |
| type drumstok | ~ |
| Kleur | ~ |
| Samenstelling stokkenpakket | stokken |
Vic Firth 5AT Terra drumstokken hickory met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 24,70
€ 15,95
| Duurzaamheid product | verpakking biologisch afbreekbaar, nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | anders |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Vic Firth American Classic 5A PureGrit + drumsleutel
- Adviesprijs € 16,85
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 16,45
Vic Firth American Classic 5A PureGrit + Fazley PDP-Sticky
- Adviesprijs € 32,40
- Jouw voordeel € 1,40
- Nu als combinatie voor € 31,-
Twijfel je of de Vic Firth American Classic 5A PureGrit drumstokken bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Vic Firth American Classic 5A PureGrit + drumsleutel
Artikelnr: 9000-0052-2939
-
+
-
- Adviesprijs € 16,85
- Nu als combinatie voor € 16,45
- Jouw voordeel € 0,40
Vic Firth American Classic 5A PureGrit + Fazley PDP-Sticky
Artikelnr: 9000-0090-5431
-
+
-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A PureGrit drumstokken € 14,90
- 1 x Fazley PDP-Sticky oefenpad 6 inch € 17,50
- Adviesprijs € 32,40
- Nu als combinatie voor € 31,-
- Jouw voordeel € 1,40
2x Vic Firth American Classic 5A PureGrit
Artikelnr: 9000-0053-0132
-
2x
- Adviesprijs € 29,80
- Nu als combinatie voor € 29,-
- Jouw voordeel € 0,80
3x Vic Firth American Classic 5A PureGrit
Artikelnr: 9000-0053-0133
-
3x
- Adviesprijs € 44,70
- Nu als combinatie voor € 43,-
- Jouw voordeel € 1,70
Brick Vic Firth American Classic 5A PureGrit
Artikelnr: 9000-0053-0134
-
12x
- Adviesprijs € 178,80
- Nu als combinatie voor € 169,-
- Jouw voordeel € 9,80
Andere producten van Vic Firth
Zoek alle producten van het merk Vic FirthVic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip
4.9
98 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 20,90
€ 13,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie DrumstokkenPromark PW747BW Classic Attack 747B Shira Kashi Oak drumstokken
Op voorraad
Adviesprijs
€ 28,-
€ 19,90
Gerelateerde producten van Vic Firth
Zoek alle producten van het merk Vic Firth in de categorie DrumstokkenVic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip
4.9
98 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 20,90
€ 13,90