Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone drumstokken dubbelzijdig
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 41,-
€ 32,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (9)
Vic Firth American Classic 5A drumstokken hickory met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 20,90
€ 13,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | naturel |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth 5AVG Vic Grip drumstokken hickory 5A met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 26,-
€ 20,60
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | grip |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A DoubleGlaze drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 17,70
€ 14,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt, grip |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A Kinetic Force drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 29,-
€ 22,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A PureGrit drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 21,70
€ 14,90
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | naturel, grip |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A Pink drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 19,20
€ 17,45
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | roze |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A White drumstokken
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 20,40
€ 14,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | gelakt |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | wit |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Vic Firth American Classic 5A drumstokken met houten tip (6 paar)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 83,40
€ 81,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | naturel |
| type drumstok | ~ |
| Kleur | ~ |
| Samenstelling stokkenpakket | stokken |
Vic Firth 5AT Terra drumstokken hickory met houten tip
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 24,70
€ 15,95
| Duurzaamheid product | verpakking biologisch afbreekbaar, nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Materiaal stok | hickory |
| Materiaal tip | hout |
| Vorm tip | druppel |
| Lengte stok | 16-17 inch |
| Diameter stok | 0.550 - 0.599 inch |
|---|---|
| Afwerking stok | anders |
| type drumstok | 5A |
| Kleur | hout / naturel |
| Samenstelling stokkenpakket | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone
- Adviesprijs € 64,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 62,-
Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone + stokkentape
- Adviesprijs € 40,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 39,-
Twijfel je of de Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone drumstokken dubbelzijdig bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone
Artikelnr: 9000-0053-0128
-
2x
- Adviesprijs € 64,-
- Nu als combinatie voor € 62,-
- Jouw voordeel € 2,-
Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone + stokkentape
Artikelnr: 9000-0052-2883
-
+
-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone drumstokken dubbelzijdig € 32,-
- 1 x Vic Firth VICTAPE antisliptape voor drumstokken € 8,-
- Adviesprijs € 40,-
- Nu als combinatie voor € 39,-
- Jouw voordeel € 1,-
Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone + drumsleutel
Artikelnr: 9000-0052-2884
-
+
-
Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone + Fazley PDP-Sticky
Artikelnr: 9000-0090-5426
-
+
-
- 1 x Vic Firth American Classic 5A Dual-Tone drumstokken dubbelzijdig € 32,-
- 1 x Fazley PDP-Sticky oefenpad 6 inch € 17,50
- Adviesprijs € 49,50
- Nu als combinatie voor € 47,-
- Jouw voordeel € 2,50
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie DrumstokkenProMark TXSD5W Light Swizzle multifunctionele percussie drumstokken
Op voorraad
Adviesprijs
€ 55,-
€ 49,-
ProMark R5BAG Rebound 5B ActiveGrip hickory drumstokken
4.4
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 22,70
€ 17,90
Gerelateerde producten van Vic Firth
Zoek alle producten van het merk Vic Firth in de categorie DrumstokkenVic Firth SGN drumstokken Steve Gadd Signature met nylon tip
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,25
€ 16,90
Vic Firth ESTICK drumstokken voor elektronisch drumstel
4.8
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,70
€ 15,55