Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal
Adviesprijs
€ 241,-
-17%
€ 199,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (4)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | clean boost, overdrive |
| Voorzien van buizen | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| True bypass | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
| Variabel voltage | nee |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | distortion, fuzz |
| Voorzien van buizen | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Danelectro Roebuck + Fazley PA-001
- Adviesprijs € 210,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 209,-
Danelectro Roebuck + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 206,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 206,-
Combinatievoordeel
Danelectro Roebuck + Fazley PA-001
Artikelnr: 9000-0060-9756
-
+
-
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 210,75
- Nu als combinatie voor € 209,-
- Jouw voordeel € 1,75
Danelectro Roebuck + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8673
-
+
-
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 206,40
- Nu als combinatie voor € 206,-
- Jouw voordeel € 0,40
Danelectro Roebuck + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8674
-
+
-
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 206,80
- Nu als combinatie voor € 206,-
- Jouw voordeel € 0,80
Danelectro Roebuck + Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0060-9757
-
+
-
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 207,95
- Nu als combinatie voor € 206,-
- Jouw voordeel € 1,95
Danelectro Roebuck + 2x Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0060-9758
-
+
-
2x
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 2 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 216,90
- Nu als combinatie voor € 214,-
- Jouw voordeel € 2,90
Danelectro Roebuck + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0060-9759
-
+
-
- 1 x Danelectro Roebuck Distortion effectpedaal € 199,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 207,10
- Nu als combinatie voor € 206,-
- Jouw voordeel € 1,10