Procab PSI204/1.5-G 4-voudige stekkerdoos 1.5m
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 26 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 26 stuks op voorraad bij de leverancier)
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Procab PSI204/1.5-G + kabelbinders
- Adviesprijs € 27,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 26,-
Procab PSI204/1.5-G + Innox gaffa tape
- Adviesprijs € 31,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 30,-
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 8,80 5,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 15,20 9,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
34,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Combinatievoordeel
Procab PSI204/1.5-G + kabelbinders
Artikelnr: 9000-0011-6869
- 1 x Procab PSI204/1.5-G 4-voudige stekkerdoos 1.5m 22,00
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) 5,50
- Adviesprijs
- 27,50
- Nu als combinatie voor
- 26,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Procab PSI204/1.5-G + Innox gaffa tape
Artikelnr: 9000-0011-6871
- 1 x Procab PSI204/1.5-G 4-voudige stekkerdoos 1.5m 22,00
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart 9,50
- Adviesprijs
- 31,50
- Nu als combinatie voor
- 30,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
2x Procab PSI204/1.5-G
Artikelnr: 9000-0011-6867
x2
- Adviesprijs
- 44,-
- Nu als combinatie voor
- 41,-
- Jouw voordeel
- 3,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 6 werkdagen
3x Procab PSI204/1.5-G
Artikelnr: 9000-0011-6868
x3
- Adviesprijs
- 66,-
- Nu als combinatie voor
- 60,-
- Jouw voordeel
- 6,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 6 werkdagen
Andere producten van Procab
Zoek alle producten van het merk Procab-
23,40Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
29,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Extra voordeel -61%Adviesprijs 42,- 16,40Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
7,35Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie 230V Stroomverdeler-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Populair33,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 10,- 4,98Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 21,50 15,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 16,20 11,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Procab
Zoek alle producten van het merk Procab in de categorie 230V Stroomverdeler-
PopulairAdviesprijs 11,60 10,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair19,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 18,60 16,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA1010,10Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis