op basis van meer dan 113.816 klantreviews

Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000

nog geen reviews schrijf een review
Adviesprijs € 459,- -15%
€ 388,- incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
 Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)

Nog 12 stuks op voorraad in ons magazijn
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10
Bekijk ook eens (1)

Konig & Meyer 24740 wind-up statief 4000

Online voorraadstatus:
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen
Adviesprijs € 669,-
€ 444,-
%
Huur dit product
  • Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
  • Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
  • Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
  • Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
  • De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
  • Snelle vervanging door Bax Music bij een defect

Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?

  • Huur dit product al vanaf 28 euro per maand
  • Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
  • Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
  • Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
  • De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
  • Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
  • Nog 12 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XXL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
L
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag Gesloten
XL
Combinatievoordeel
  • Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000 +
  • Innox U-CLIP kabelgeleider (10 stuks)

Konig & Meyer 24730 + Innox U-CLIP

  • Adviesprijs € 392,95
  • Jouw voordeel € 0,95
  • Nu als combinatie voor € 392,-
  • Konig & Meyer 24731 carrying case wind-up stand 3000 +
  • Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000

Konig & Meyer 24731 + Konig & Meyer 24730

  • Adviesprijs € 499,-
  • Jouw voordeel € 9,-
  • Nu als combinatie voor € 490,-
Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000
Artikelnr: 9000-0094-8888

Productinformatie

Algemeen

Dit professionele lichtstatief van König & Meyer is voorzien van een dubbel krukasmechanisme. Hiermee is de standaard eenvoudig in hoogte verstelbaar en bovendien erg goed te borgen. Met zijn lage basis van 1405 mm wordt een ergonomische positie van de draaglast gewaarborgd. Een maximale hoogte van drie meter kan worden behaald door de uit drie delen bestaande buiscombinatie. Het geïntegreerde 'auto-lock'-mechanisme zorgt ervoor dat de belaste standaard niet ineens plotseling in hoogte daalt en borgt deze automatisch. Ook praktisch is de mogelijkheid om de krukas eraf te halen, zodat er geen ongeautoriseerd gebruik kan plaatsvinden. Een maximale belastbaarheid van 40 kg is gegarandeerd. Om individuele spotlampen of truss direct te kunnen monteren, is op de 35 mm buiseinden een M10-bus gemonteerd. 

Bax Music Garantie Op dit product krijg je 5 jaar Bax Music garantie.

Specificaties

Productkenmerken

Draagvermogen standaard
40 kg
Duurzaamheid product
Niet gespecificeerd
Maximale hoogte statief
300 tot 310 cm

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht
13,6 kg
Afmeting
140,5 x 22,0 x 19,0 cm

Productspecificaties

  • wind-up statief
  • afmetingen basis: 1550 mm 
  • in hoogte verstelbaar: 1405 tot 3000 mm
  • hoogte-aanpassing: handkruk met drukknopsysteem en borgschroef 
  • pootconstructie: buizen met dubbele kruisbeugels 
  • materiaal: aluminium 
  • maximale belastbaarheid: 40 kg 
  • aantal poten: 3 
  • categorie: Starline 
  • buiscombinatie: 2-delig, opvouwbaar 
  • buiseinden: diameter 35 mm, geïntegreerde M10 bus voor crossbars 
  • afmetingen (opgevouwen): 1390 x 200 x 165 mm 
  • gewicht: 12 kg 

Er zijn nog geen reviews voor dit product.

Anderen kochten ook

Combinatievoordeel

Konig & Meyer 24730 + Innox U-CLIP

Artikelnr: 9000-0094-8905

Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000 Innox U-CLIP kabelgeleider (10 stuks)
Adviesprijs
392,95
Nu als combinatie voor
392,00
Jouw voordeel
0,95
Op voorraad

Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)

Konig & Meyer 24731 + Konig & Meyer 24730

Artikelnr: 9000-0108-0326

Konig & Meyer 24731 carrying case wind-up stand 3000 Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000
Adviesprijs
499,-
Nu als combinatie voor
490,-
Jouw voordeel
9,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Konig & Meyer 24738 + Konig & Meyer 24730

Artikelnr: 9000-0094-8917

Konig & Meyer 24738 stelpoot voor K&M 3000 wind-up statief Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000
Adviesprijs
423,-
Nu als combinatie voor
420,-
Jouw voordeel
3,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Konig & Meyer 24618 + Konig & Meyer 24730

Artikelnr: 9000-0094-8904

Konig & Meyer 24618 stelpoot voor licht- en luidsprekerstatieven Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000
Adviesprijs
429,-
Nu als combinatie voor
424,-
Jouw voordeel
5,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Konig & Meyer 24730 + Konig & Meyer 21390

Artikelnr: 9000-0094-8906

Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000 Konig & Meyer 21390 T-bar voor lichteffecten
Adviesprijs
412,10
Nu als combinatie voor
411,00
Jouw voordeel
1,10
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Konig & Meyer 24730 + Konig & Meyer 21393

Artikelnr: 9000-0094-8907

Konig & Meyer 24730 wind-up statief 3000 Konig & Meyer 21393 T-bar zwart
Adviesprijs
438,-
Nu als combinatie voor
436,-
Jouw voordeel
2,-
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Andere producten van Konig & Meyer

Zoek alle producten van het merk Konig & Meyer

Alternatieve producten andere merken

Zoek alle producten in de categorie Wind-up statieven
Vergelijk je gear (1/10)