Morley 20/20 Lead Wah Boost
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 267,-
-7%
€ 247,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | boost / gain / level, equalizer / tone |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | boost / gain / level |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Morley 20/20 Power Fuzz Wah
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 253,-
€ 229,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | distortion / fuzz |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Morley 20/20 Volume Plus volumepedaal met buffer-circuit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 202,-
€ 202,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | ~ |
| True bypass | ~ |
| Mini pedaal | ~ |
| LED-indicatie | ~ |
| Voltage | ~ |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
| Center negative / positive | ~ |
| Type adapter plug | ~ |
| Adapter meegeleverd | ~ |
Morley 20/20 Power Wah Volume met buffer-circuit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 274,-
€ 204,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | volume pedaal |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Roland RIC-B10 Black Series
- Adviesprijs € 262,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 262,-
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Ernie Ball 6048 Classic Instrument Cable,
- Adviesprijs € 266,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 265,-
Combinatievoordeel
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Roland RIC-B10 Black Series
Artikelnr: 9000-0086-8294
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Lead Wah Boost € 247,-
- 1 x Roland RIC-B10 Black Series instrumentkabel mono jack-jack 3 m € 15,90
- Adviesprijs € 262,90
- Nu als combinatie voor € 262,-
- Jouw voordeel € 0,90
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Ernie Ball 6048 Classic Instrument Cable,
Artikelnr: 9000-0086-8295
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Lead Wah Boost € 247,-
- 1 x Ernie Ball 6048 Classic Instrument Cable, 3 meter, zwart € 19,95
- Adviesprijs € 266,95
- Nu als combinatie voor € 265,-
- Jouw voordeel € 1,95
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Roland RIC-BPC Black Series
Artikelnr: 9000-0086-8296
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Lead Wah Boost € 247,-
- 1 x Roland RIC-BPC Black Series patchkabel mono jack-jack 15 cm € 8,90
- Adviesprijs € 255,90
- Nu als combinatie voor € 255,-
- Jouw voordeel € 0,90
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Ernie Ball 6220 Flat Ribbon Patch Cables
Artikelnr: 9000-0086-8297
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Lead Wah Boost € 247,-
- 1 x Ernie Ball 6220 Flat Ribbon Patch Cables patchkabels haaks 7.5 cm (set van 3) € 22,25
- Adviesprijs € 269,25
- Nu als combinatie voor € 267,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0086-8298
-
+
-
- Adviesprijs € 302,-
- Nu als combinatie voor € 296,-
- Jouw voordeel € 6,-
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + RockBoard TRES 3.0 B
Artikelnr: 9000-0086-8299
-
+
-
- Adviesprijs € 345,-
- Nu als combinatie voor € 338,-
- Jouw voordeel € 7,-
Levertijd onbekend
Morley 20/20 Lead Wah Boost + Boss BCB-90X Pedal Board
Artikelnr: 9000-0086-8301
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Lead Wah Boost € 247,-
- 1 x Boss BCB-90X Pedal Board € 221,-
- Adviesprijs € 468,-
- Nu als combinatie voor € 460,-
- Jouw voordeel € 8,-
Levertijd onbekend