Yamaha HS5 home studio bundel
Adviesprijs
€ 644,-
-2%
€ 628,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (7)
Yamaha HS5 actieve studiomonitor (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 223,-
€ 169,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Yamaha HS5 actieve studio monitor set met Monpads
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 357,-
€ 348,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set met isolatoren (2.0) |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Yamaha HS5 Limited Edition Grey actieve studiomonitor (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 223,-
€ 171,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set met subwoofer (2.1) |
| Maximum frequentie | 29 - 31.9 kHz |
| Minimum frequentie | 22 - 24 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 45 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 45 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 21:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Yamaha HS5 home studio bundel bij je past? Doe de check.
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorGenelec 8040 BPM actieve studiomonitor (per stuk)
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.139,-
€ 862,-
JBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor BK (set van 2)
4.3
24 reviews
Op voorraad
€ 289,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Studio monitorYamaha HS8 MP matched pair set van 2 actieve studiomonitors - zwart
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 935,-
€ 677,-
Yamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-