Kali Audio IN-5 home studio bundel
Adviesprijs
€ 950,-
-3%
€ 926,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
Kali Audio IN-5 actieve studio monitor zwart (per stuk)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 441,-
€ 322,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | 4 inch |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | ja |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 25 - 26.9 kHz |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 3-weg (tweeter + midrange + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Kali Audio IN-5 W actieve studio monitor wit (per stuk)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 449,-
€ 319,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | 4 inch |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | ja |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 25 - 26.9 kHz |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input, XLR input |
| Type studio monitor | 3-weg (tweeter + midrange + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 66 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 66 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Kali Audio IN-5 home studio bundel bij je past? Doe de check.
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorJBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
Yamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-