HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk)
Adviesprijs
€ 1.115,-
-30%
€ 782,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
B-Stock vanaf € 785,-
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (2)
HEDD Type 07 MK2 White actieve studiomonitor (per stuk)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.199,-
€ 869,-
| Aansluitingen luidspreker | XLR input, digitale ingang, digitale uitgang / thru |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Bass reflex | voorkant |
| Coaxiaal | nee |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter woofer | 7 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Interne kalibratie | nee |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Monitor set | enkele speaker |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Aansluitingen luidspreker | XLR input, digitale ingang, digitale uitgang / thru |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Bass reflex | voorkant |
| Coaxiaal | nee |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter woofer | 7 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Interne kalibratie | nee |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Monitor set | set (2.0) |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
HEDD Type 07 MK2 + Devine VA8030
- Nu als combinatie voor € 792,-
HEDD Type 07 MK2 + 2x Procab CLA901 Classic
- Nu als combinatie voor € 806,70
Twijfel je of de HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
HEDD Type 07 MK2 + Devine VA8030
Artikelnr: 9000-0105-4015
-
+
-
HEDD Type 07 MK2 + 2x Procab CLA901 Classic
Artikelnr: 9000-0072-1195
-
+
-
2x
HEDD Type 07 MK2 + 2x Procab CLA724 Classic
Artikelnr: 9000-0072-1196
-
+
-
2x
HEDD Type 07 MK2 + Devine EZ-Creator Fade
Artikelnr: 9000-0072-1197
-
+
-
HEDD Type 07 MK2 + Primacoustic
Artikelnr: 9000-0072-1199
-
+
-
- 1 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 1 x Primacoustic London 8 Room Kit Beige € 407,-
- € 1.189,-
HEDD Type 07 MK2 + Devine Centro 2i2o
Artikelnr: 9000-0072-1200
-
+
-
- 1 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 1 x Devine Centro 2i2o audio interface € 75,-
- € 857,-
HEDD Type 07 MK2 Set actieve studiomonitoren
Artikelnr: 9000-0072-3927
-
2x
- € 1.564,-
2x HEDD Type 07 MK2 + 2x Triton Audio NeoLev Set
Artikelnr: 9000-0091-6862
-
+
2x
-
2x
- 2 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 2 x Triton Audio NeoLev Set monitor isolatie (4 stuks) € 195,-
- € 1.954,-
HEDD Type 07 MK2 + Beyerdynamic DT 900 PRO X
Artikelnr: 9000-0084-9184
-
+
-
HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing + HEDD Type 07 MK2
Artikelnr: 9000-0124-4103
-
+
-
- 1 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 1 x HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing beugel voor Type 07 mk2 studio monitor € 281,-
- € 1.063,-
Levertijd onbekend
2x HEDD Type 07 MK2 + 2x HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing
Artikelnr: 9000-0124-4105
-
+
2x
-
2x
- 2 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 2 x HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing beugel voor Type 07 mk2 studio monitor € 281,-
- € 2.126,-
Levertijd onbekend
4x HEDD Type 07 MK2 + 4x HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing
Artikelnr: 9000-0124-4107
-
+
4x
-
4x
- 4 x HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk) € 782,-
- 4 x HEDD M07 V120 Bracket Down-Firing beugel voor Type 07 mk2 studio monitor € 281,-
- € 4.252,-
Levertijd onbekend
Andere producten van HEDD
Zoek alle producten van het merk HEDDHEDD Type 07 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 648,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorGenelec 8040 BPM actieve studiomonitor (per stuk)
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.139,-
€ 862,-
IK Multimedia iLoud Micro Monitor actieve studiomonitor WH (2x)
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 431,-
€ 282,-
Gerelateerde producten van HEDD
Zoek alle producten van het merk HEDD in de categorie Studio monitorHEDD Type 07 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 648,-