HEDD Type 05 A-Core Music Producer starterset
Adviesprijs
€ 1.597,-
-3%
€ 1.557,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
HEDD Type 05 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 709,-
€ 579,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, XLR / TRS combi input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
HEDD Type 07 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 699,-
€ 648,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 7 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | enkele speaker |
| Maximum frequentie | 40 - 50 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, XLR / TRS combi input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | voorkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de HEDD Type 05 A-Core Music Producer starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van HEDD
Zoek alle producten van het merk HEDDHEDD Type 07 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 648,-
HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.115,-
€ 743,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorYamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-
Gerelateerde producten van HEDD
Zoek alle producten van het merk HEDD in de categorie Studio monitorHEDD Type 07 A-Core actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 648,-
HEDD Type 07 MK2 actieve studiomonitor (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.115,-
€ 743,-