Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 170,-
€ 167,-
incl. 21% btw
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input, 3.5 mm mini jack input |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Bass reflex | achterkant |
| Coaxiaal | nee |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter woofer | 5.25 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Interne kalibratie | nee |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Monitor set | set (2.0) |
| RMS vermogen in Watt | 0 - 49 Watt |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Fluid Audio C35BT + 2x Devine JACS/3
- Adviesprijs € 174,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 173,-
Fluid Audio C35BT + Innox IVA MON C1
- Adviesprijs € 195,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 192,-
Twijfel je of de Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Fluid Audio C35BT + 2x Devine JACS/3
Artikelnr: 9000-0147-9018
-
+
-
2x
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- 2 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 174,-
- Nu als combinatie voor € 173,-
- Jouw voordeel € 1,-
Fluid Audio C35BT + Innox IVA MON C1
Artikelnr: 9000-0147-9019
-
+
-
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- 1 x Innox IVA MON C1 monitorstatief (2-delig) € 28,-
- Adviesprijs € 195,-
- Nu als combinatie voor € 192,-
- Jouw voordeel € 3,-
Devine Centro 2i2o + Fluid Audio C35BT
Artikelnr: 9000-0147-9021
-
+
-
- 1 x Devine Centro 2i2o audio interface € 75,-
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- Adviesprijs € 242,-
- Nu als combinatie voor € 235,-
- Jouw voordeel € 7,-
Fluid Audio C35BT + Devine Mon Pad
Artikelnr: 9000-0147-9022
-
+
-
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- 1 x Devine Mon Pad monitorisolatie € 19,-
- Adviesprijs € 186,-
- Nu als combinatie voor € 183,-
- Jouw voordeel € 3,-
Fluid Audio C35BT + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0147-9023
-
+
-
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 216,-
- Nu als combinatie voor € 207,-
- Jouw voordeel € 9,-
Fluid Audio C35BT + Soundrise Domes (8-Pack)
Artikelnr: 9000-0147-9020
-
+
-
- 1 x Fluid Audio C35BT 3.5 inch actieve studiomonitorset € 167,-
- 1 x Soundrise Domes (8-Pack) isolerende voetjes voor mediaspelers & luidsprekers € 36,-
- Adviesprijs € 203,-
- Nu als combinatie voor € 199,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorDevine MR-6A actieve studiomonitor (set van 2)
4.4
26 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 334,-
€ 209,-
Devine MR-5A actieve studiomonitor (set van 2)
4.8
31 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 270,-
€ 169,-
JBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-