Adam D3V WH Music Producer starterset
Adviesprijs
€ 705,-
-3%
€ 687,-
incl. 21% btw
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (2)
Adam D3V BK actieve studiomonitor (tweedelig)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 329,-
€ 284,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 3.5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, USB audio interface |
|---|---|
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | zijkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Adam D3V WH actieve studiomonitor (tweedelig)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 283,-
€ 269,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | ribbon |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 3.5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TRS input, USB audio interface |
|---|---|
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
| Bass reflex | zijkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Componenten Studio bundel | ~ |
| Computer aansluiting | ~ |
| Type microfoon | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 49 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 49 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Adam D3V WH Music Producer starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Adam
Zoek alle producten van het merk AdamAdam Sub8 actieve DJ & studio subwoofer (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 815,-
€ 599,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorGenelec 8040 BPM actieve studiomonitor (per stuk)
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.139,-
€ 862,-
JBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
Yamaha HS8W actieve studiomonitor wit (per stuk)
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 289,-