Procab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 3m
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 14,40
€ 11,80
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
Procab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 5m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 42,-
€ 15,60
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Type stroomconnector female | Europese randaarde contra stekker |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese hybride rand- en penaarde stekker |
Procab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 10m
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 38,-
€ 31,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 10.00 m |
| Type stroomconnector female | Europese randaarde contra stekker |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese hybride rand- en penaarde stekker |
Procab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 1.5
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 11,10
€ 9,55
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type stroomconnector female | Europese randaarde contra stekker |
|---|---|
| Type stroomconnector male | Europese hybride rand- en penaarde stekker |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Procab
Zoek alle producten van het merk ProcabProcab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 5m
4.7
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 42,-
€ 15,60
Procab CLA610 Classic jack stereo - jack stereo kabel 5m
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 19,30
€ 13,35
Procab CAB901 Basic XLR male - XLR female 1.00 meter
4.6
20 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,70
€ 6,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Stroomkabels 230VDAP 90442 Schuko - 2x IEC 13 splitterkabel, 3 m
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 27,-
€ 18,65
DAP 90465 IEC C13 - IEC C14 verlengkabel 3x 1.5 mm², 1.5 m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 13,60
€ 9,10
Gerelateerde producten van Procab
Zoek alle producten van het merk Procab in de categorie Stroomkabels 230VProcab CAB475-G Power schuko male-schuko female verlengkabel 5m
4.7
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 42,-
€ 15,60
Procab CAB480 euro female - euro male 2.00 meter
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 13,70
€ 11,20