Yamaha CXS18XLFW passieve 2.1 speakerset
Adviesprijs
€ 4.726,-
-2%
€ 4.608,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Minimum frequentie | 25 - 29 Hz |
| Maximum frequentie subwoofer | 150 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Diameter mid driver/woofer | 18 inch |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
|---|---|
| 6.3 mm TRS-aansluiting | nee |
| vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
| Draadklem ingangen | nee |
| Gewicht per luidspreker | 47 kg |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Minimum frequentie | 25 - 29 Hz |
| Maximum frequentie subwoofer | 150 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Diameter mid driver/woofer | 18 inch |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
|---|---|
| 6.3 mm TRS-aansluiting | nee |
| vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
| Draadklem ingangen | nee |
| Gewicht per luidspreker | 47 kg |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha YAS-62 Eb altsaxofoon met semi-hard case
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.739,-
€ 2.736,-
Yamaha YAS-480 Eb altsaxofoon met semi-hard case
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.587,-
€ 1.830,-