Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.698,-
-9%
€ 1.549,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 750 - 999 Watt |
| piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Minimum frequentie | 25 - 29 Hz |
| Maximum frequentie subwoofer | 150 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Diameter mid driver/woofer | 18 inch |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
|---|---|
| 6.3 mm TRS-aansluiting | nee |
| vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
| Draadklem ingangen | nee |
| Gewicht per luidspreker | 47 kg |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | ~ |
| piekbelasting in Watt | ~ |
| Maximale SPL | ~ |
| Minimum frequentie | ~ |
| Maximum frequentie subwoofer | ~ |
| Nominale impedantie | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Gevoeligheid | ~ |
|---|---|
| 6.3 mm TRS-aansluiting | ~ |
| vergrendelbare speakeraansluiting | ~ |
| Draadklem ingangen | ~ |
| Gewicht per luidspreker | ~ |
| Materiaal speakerkast | ~ |
| Type speaker aansluiting | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 111 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Yamaha CXS18XLFW
- Adviesprijs € 3.098,-
- Jouw voordeel € 109,-
- Nu als combinatie voor € 2.989,-
Yamaha + Yamaha CXS18XLFW
- Adviesprijs € 1.700,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 1.691,-
Combinatievoordeel
2x Yamaha CXS18XLFW
Artikelnr: 9000-0060-1437
-
2x
- Adviesprijs € 3.098,-
- Nu als combinatie voor € 2.989,-
- Jouw voordeel € 109,-
Yamaha + Yamaha CXS18XLFW
Artikelnr: 9000-0060-1436
-
+
-
- 1 x Yamaha beschermhoes voor DXS18XLF en CXS18XLF € 151,-
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- Adviesprijs € 1.700,-
- Nu als combinatie voor € 1.691,-
- Jouw voordeel € 9,-
Yamaha CXS18XLFW + 2x Devine SPE25/10
Artikelnr: 9000-0060-1438
-
+
-
2x
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 2 x Devine SPE25/10 speakerkabel 2x 2.5 mm 10 meter € 29,-
- Adviesprijs € 1.607,-
- Nu als combinatie voor € 1.598,-
- Jouw voordeel € 9,-
Yamaha CXS18XLFW + Innox IVA07
Artikelnr: 9000-0060-1440
-
+
-
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 1 x Innox IVA07 tussenpaal 35 mm € 17,10
- Adviesprijs € 1.566,10
- Nu als combinatie voor € 1.563,-
- Jouw voordeel € 3,10
Yamaha CXS18XLFW + Yamaha PX10
Artikelnr: 9000-0060-1441
-
+
-
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 1 x Yamaha PX10 versterker € 1.188,-
- Adviesprijs € 2.737,-
- Nu als combinatie voor € 2.664,-
- Jouw voordeel € 73,-
Yamaha CXS18XLFW + 2x Yamaha CZR12
Artikelnr: 9000-0060-1442
-
+
-
2x
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 2 x Yamaha CZR12 passieve 12 inch speaker € 1.099,-
- Adviesprijs € 3.747,-
- Nu als combinatie voor € 3.622,-
- Jouw voordeel € 125,-
Yamaha CXS18XLFW + 2x Yamaha CZR15
Artikelnr: 9000-0060-1443
-
+
-
2x
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 2 x Yamaha CZR15 passieve 15 inch speaker € 1.056,-
- Adviesprijs € 3.661,-
- Nu als combinatie voor € 3.606,-
- Jouw voordeel € 55,-
Yamaha CXS18XLFW + Yamaha CZR12 + Yamaha CZR15
Artikelnr: 9000-0060-1444
-
+
-
+
-
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 1 x Yamaha CZR12 passieve 12 inch speaker € 1.099,-
- 1 x Yamaha CZR15 passieve 15 inch speaker € 1.056,-
- Adviesprijs € 3.704,-
- Nu als combinatie voor € 3.614,-
- Jouw voordeel € 90,-
Yamaha CXS18XLFW passieve 2.1 speakerset
Artikelnr: 9000-0063-1569
-
+
-
+
2x
-
- 1 x Yamaha CXS18XLFW passieve 18 inch subwoofer 2000W € 1.549,-
- 2 x Yamaha CZR15W passieve 15 inch speaker € 1.549,-
- 1 x Innox IVA 35 Pro statief-set met draagtas € 79,-
- Adviesprijs € 4.726,-
- Nu als combinatie voor € 4.608,-
- Jouw voordeel € 118,-
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha YAS-480 Eb altsaxofoon met semi-hard case
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.587,-
€ 1.830,-
Yamaha LL6 ARE Dark Tinted elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 869,-
€ 705,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Passieve subwooferElectro-Voice TX2181 passieve subwoofer 2 x 18 inch
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.125,-
€ 1.584,-
Electro-Voice ELX200-12S 12 inch passieve subwoofer 1600W
4.7
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 789,-
€ 679,-