- Home /
- Pro Audio /
- Speakersets /
- JBL /
- JBL Eon One (2x) + EON One Transporter (2x), mics, statieven en kabels
JBL Eon One (2x) + EON One Transporter (2x), mics, statieven en kabels
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0063-7726 Bax Music Garantie: JBL Eon One portable line array PA-systeem Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. JBL Eon One Transporter beschermhoes Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Electro-Voice ND76 zangmicrofoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De JBL EON One Compact is een enorm handige line array mobiel PA-systeem, ideaal voor presentaties en optredens met kleine bezetting. Hij is actief en werkt op een accu, dus je bent niet afhankelijk van een extra versterker of zelfs maar een stroompunt in de buurt. De EON One kun je, via Bluetooth, aan een tweede exemplaar koppelen. Zo maak je volledig draadloos een stereo-paar. Daarom bestel je met dit pakket twee Eon One's. Ook zijn hier twee JBL EON One Pro Transporters met wielplaat en beschermhoes van hoogwaardig Nylon toegevoegd, zodat je langer plezier hebt van je apparatuur en je rug. Verder is de JBL EON One is ook uitgerust met een eigen mixer, met onder meer twee microfooningangen. Daarom ontvang je met dit pakket ook twee Electro-Voice ND76 zangmicrofoons met statieven en kabels.
Specificaties
2x JBL Eon One portable line array PA-systeem
Musici, artiesten, sprekers, ze kunnen allemaal een portable PA-set gebruiken voor locaties waar geen PA maar wel stroom aanwezig is. De JBL Eon One is een degelijk systeem met een 10 inch woofer en zes 2 inch tweeters.
Productkenmerken
| Aantal (full range) speakers | 1 |
|---|---|
| Aantal subwoofers | 1 |
| Speakerset inclusief | speakerstatief / statieven |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 37,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 78,0 x 64,0 x 53,0 cm |
Productspecificaties
- JBL Eon One
- portable PA-systeem
- makkelijk met één hand mee te dragen
- in enkele seconden opgesteld
- ideaal voor musici en sprekers
- eenvoudige bediening
- goede JBL-klankkwaliteit
- max SPL: 118 dB (peak)
- frequentierespons: 37.5 Hz - 18.5 kHz (-10 dB), 45 Hz - 18 kHz (-3 dB)
- versterker: Class-D 250 W (LF) + 130 W (HF)
- configuratie: 10 inch woofer + 6x 2 inch tweeters
- tweeters opgesteld als line-array voor een grote verticale afstraling
- inputs:
- 2x mono (Neutrik XLR/jack) met bass, treble, reverb en volume
- 1x stereo (RCA, jack 6.35 mm)
- 1x stereo (3.5 mm) met ondersteuning voor Bluetooth en volume
- outputs:
- RCA voor monitors
- behuizing: polypropyleen
- grille: geperforeerd staal met poedercoating
- afmetingen: 593 x 369 x 434 mm (23.2 x 14.5 x 17 inch)
- gewicht: 18.5 kg (40.8 lbs)
2x JBL Eon One Transporter beschermhoes
Ook al is de Eon One-serie makkelijk draagbaar, een goede beschermhoes is altijd welkom. Deze Transporter van JBL is niet alleen de hoes, maar ook een plaat met wieltjes zodat je hem nog makkelijker kunt vervoeren.
Productkenmerken
| Geschikt voor tijdens gebruik | nee |
|---|---|
| Speakerbescherming geschikt voor | niet van toepassing |
| Transportwijze | handvat, wielen |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,0 x 42,0 x 20,0 cm |
Productspecificaties
- JBL Eon One Transporter
- beschermhoes met geïntegreerde wielplaat
- speciaal voor JBL Eon One en Eon One Pro
- gemaakt van nylon met stevige padding en zacht interieur
- makkelijke bevestiging dankzij klittenband en kliksysteem
- stevige hengsels
- accessoirevak aan de achterzijde
- kleur: zwart
2x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Met de MIC100 kabels van Devine legt u een betrouwbare verbinding tussen apparaat A en B. Dit wordt gewaarborgd dankzij stevige maar soepele kabel, in combinatie met robuuste connectoren met trekontlasting.
Productkenmerken
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 10.00 m |
| Set | nee |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type vlog accessoire | kabel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 498 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 24,0 x 4,0 cm |
Productspecificaties
- XLR male - XLR female kabel
- geschikt voor gebruik als microfoonkabel of allround signaalkabel
- soepele, stevige kabel
- hoogwaardige connectoren met vergrendelings-optie
- connectoren met trekontlasting om het losraken van kabel-aders te voorkomen
- lengte: 10 meter
- vulling: katoen
- luchtvrij koper
- diameter isolatie: 1.4 mm
- kleur isolatie: rood en wit
- aantal geleiders: 2
- afmetingen binnenkant geleider: 0.226 mm²
- afmetingen geleider: 20 x 0.12 mm
- spiraalvormige mantel 0.12 x 64
- diameter kabel: 6 mm
- materiaal mantel: flexibel PVC
- werktemperatuur: - 20 graden / + 70 graden Celsius
- capaciteit bij 1 kHz:
- cond.-cond.; 131pF/m
- cond.-shield.: 178pF/m
2x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
De Innox IVA 12 is een degelijk uitgevoerd microfoonstatief, namelijk met drie poten met rubberen uiteinden en een grote, ergonomische draaiknop voor verstelling. In hoogte verstelbaar!
Productkenmerken
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht microfoonstatief | 2 - 3 kg |
| Hengel | ja |
| Hoogte verstelbaar | ja |
| Kleur | zwart |
| Materiaal statief | staal |
| Maximale hoogte statief | 200 tot 210 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Minimale hoogte statief | niet gespecificeerd |
| Schroefdraadgrootte | 5/8 inch |
| Set | nee |
| Type kolom | telescoop 2-delig |
| Type statief | hengel statief |
| Type statief onderstel | flat base poten |
| Type vlog accessoire | microfoonstatief / -houder |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 87,0 x 11,0 x 8,0 cm |
Productspecificaties
- professioneel microfoonstatief
- voorzien van drie statiefpoten met rubberen uiteinden
- hoogte variabel in te stellen
- schroefdraad: 5/8 inch
- verschuifbare hengelarm
- verticaal uitschuifbare buis, ideaal voor overheadmicrofoon-setups
- ergonomische, grote draaiknoppen die stevig aangedraaid kunnen worden
- efficiënt inklapbaar
- inclusief kabelgeleiders voor optimaal kabelmanagement
- lengte ingeklapt: 860 mm
- vloer-oppervlakte uitgeklapt: 600 mm
- maximale hoogte in overhead-positie: 2.00 m
2x Electro-Voice ND76 zangmicrofoon
Elke serieuze zanger of spreker heeft een microfoon nodig waar hij op kan bouwen. Daar speelt Electro-Voice op in met de ND76. Een betrouwbare all-round microfoon voor kleine tot middelgrote podia.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 17 - 17.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 350-399 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 25,0 x 13,0 x 7,0 cm |
Productspecificaties
- Electro-Voice microfoon
- serie: ND
- model: ND76
- zang-/spraakmicrofoon voor kleine tot middelgrote toepassingen
- op elk microfoonstatief te bevestigen (3/8 en 5/8 inch)
- helder, transparant, evenwichtig geluid
- geïntegreerde shockmount
- robuust
- type: dynamisch, groot membraan
- opnamepatroon: cardioïde
- humbucker-spoel
- Memraflex-gril
- frequentierespons: 70 - 17.000 Hz
- materiaal: zink, gegoten
- afwerking: zwart, polyurethaan
- connector: XLR, 3-pin
- impedantie: 350 ohm
- max. SPL: > 140 dB
- gevoeligheid: -52 dB
- voeding niet nodig
- inclusief: opbergtasje, houder, schroefdraadadapter
- lengte: 182.5 mm (7.2 inch)
- diameter: 50.5 mm (2.0 inch)
- gewicht: 323 gr (11.4 oz)
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Ik ben er heel tevreden over.
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| manual | Manual | Engels | |
| Devine MIC100/10 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend | |
| manual | Manual | Engels | |
| Electro Voice ND76 Handleiding en uitgebreide specificaties | Manual | Nederlands, Engels |