Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk zuil PA-systeem
Electro-Voice
Specificaties
Productkenmerken
- Afspeelmogelijkheden
- Bluetooth, line in
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Gewicht
- 15 - 19.9 kg
- Kleur
- Zwart
- RMS vermogen in Watt
- Niet gespecificeerd
- Type analoge audio ingang(en)
- Line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack)
- Type analoge audio uitgang(en)
- Line out gebalanceerd (XLR), mix out gebalanceerd (XLR)
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 24,7 kg
- Afmeting
- 70,2 x 59,5 x 39,5 cm
Productspecificaties
- producttype: actief draagbaar zuil-PA-systeem met geïntegreerde mixer
- kleur: zwart
- meegeleverd: subwoofer, luidsprekerzuil, tweedelige tussenpaal en draagtas voor zuil en tussenpaal
- toepassing: onder meer dj's, bands, productiebedrijven, evenementenorganisatoren en locaties
- aanbevolen evenementgrootte: maximaal 150 bezoekers
- zuilbezetting: 6 x 2,8 inch neodymiumdrivers
- subwooferbezetting: 1 x 10 inch woofer
- subwooferpoort: laminar-flow-ontwerp voor verbeterde laagweergave en efficiëntie
- frequentierespons (-3 dB): 51 Hz - 20 kHz
- frequentiebereik (-10 dB): 45 Hz - 20 kHz
- meetconditie frequentierespons en frequentiebereik: vrijeveldmeting met MUSIC DSP-preset
- maximale geluidsdruk op 1 meter: 125 dB
- meetconditie maximale geluidsdruk: breedbandige roze ruis bij maximaal uitgangsniveau
- maximale geluidsdruk ten opzichte van de vorige generatie: tot 2 dB hoger
- horizontale spreidingshoek: 120°
- verticale spreidingshoek: 40°
- versterkervermogen: 1500 W
- versterkervermogen laagfrequent kanaal: 750 W
- versterkervermogen hoogfrequent kanaal: 750 W
- crossoverfrequentie: 200 Hz
- voedingsspanning: 100 - 240 V AC
- netfrequentie: 50 - 60 Hz
- stroomopname: 1,0 - 0,5 A, opgegeven bij 1/8 vermogen
- microfoon-/lijningangen: 4 x XLR/TRS-combi
- fantoomvoeding: schakelbare 48 V op de vier microfoon-/lijningangen
- instrumentingang: 6,35 mm jack met hoge ingangsimpedantie (Hi-Z)
- stereo-lijningang: XLR/TRS-combi
- stereo RCA-lijningang: aanwezig
- stereo mini-jackingang: 3,5 mm
- mixuitgang: XLR
- auxuitgang: XLR
- QuickSmart Link-aansluiting: RJ45
- QuickSmart Link-functionaliteit: audio en bediening delen tussen twee Electro-Voice EVOLVE 30M G2-systemen om het aantal beschikbare mixeringangen uit te breiden
- draadloze audio-ingang: Bluetooth-stereo met True Wireless Stereo (TWS)
- voetschakelaaringang: 6,35 mm jack voor effectbediening
- bediening: ingebouwde bedieningselementen en QuickSmart Mobile-app
- display: 2,8 inch kleuren-lcd
- appcompatibiliteit: bediening als onderdeel van een systeem met andere Bluetooth-geschikte Electro-Voice portable speakers
- DSP-functies: automatische feedbackonderdrukking (AFS), music ducking en uitgebreide effectcombinaties
- opbouw: snel 3-2-1-opbouwsysteem
- handgrepen: ergonomisch ontwerp, met extra handgreep boven op de subwoofer
- materiaal subwooferbehuizing: multiplex met polyureacoating
- materiaal luidsprekerzuil: composiet
- materiaal tussenpaal: aluminium
- materiaal grille: staal met zwarte poedercoating
- afmetingen subwoofer (h x b x d): 424,85 x 332 x 432 mm
- afmetingen luidsprekerzuil (h x b x d): 620 x 95 x 157,7 mm
- afmetingen per tussenpaalhelft (h x b x d): 600,5 x 48,5 x 55 mm
- afmetingen opgebouwd systeem (h x b x d): 1995 x 332 x 432 mm
- verpakkingsafmetingen (h x b x d): 702 x 395 x 595 mm
- gewicht opgebouwd systeem volgens fabrikant: 19,75 kg
- gewicht subwoofer volgens fabrikant: 15,7 kg
- gewicht luidsprekerzuil volgens fabrikant: 2,7 kg
- gewicht per tussenpaalhelft volgens fabrikant: 1,4 kg
- verzendgewicht: 24,65 kg
- afzonderlijk verkrijgbaar: gevoerde beschermhoes en transportkoffer met wielen voor de subwoofer
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 3 werkdagen Goes Reserveren
- 3 werkdagen Rotterdam Reserveren
- 3 werkdagen Amsterdam Reserveren
- 3 werkdagen Apeldoorn Reserveren
- 3 werkdagen Antwerpen Reserveren
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox Impact Line 235-105 Foam
- Adviesprijs
- 1.558,00
- Nu als combinatie voor
- 1.551,00
- Jouw voordeel
- 7,00
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox Snap 27
- Adviesprijs
- 1.504,50
- Nu als combinatie voor
- 1.503,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Specificaties
Productkenmerken
- Afspeelmogelijkheden
- Bluetooth, line in
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Gewicht
- 15 - 19.9 kg
- Kleur
- Zwart
- RMS vermogen in Watt
- Niet gespecificeerd
- Type analoge audio ingang(en)
- Line in ongebalanceerd (RCA/tulp), line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack)
- Type analoge audio uitgang(en)
- Line out gebalanceerd (XLR), mix out gebalanceerd (XLR)
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 24,7 kg
- Afmeting
- 70,2 x 59,5 x 39,5 cm
Productspecificaties
- producttype: actief draagbaar zuil-PA-systeem met geïntegreerde mixer
- kleur: zwart
- meegeleverd: subwoofer, luidsprekerzuil, tweedelige tussenpaal en draagtas voor zuil en tussenpaal
- toepassing: onder meer dj's, bands, productiebedrijven, evenementenorganisatoren en locaties
- aanbevolen evenementgrootte: maximaal 150 bezoekers
- zuilbezetting: 6 x 2,8 inch neodymiumdrivers
- subwooferbezetting: 1 x 10 inch woofer
- subwooferpoort: laminar-flow-ontwerp voor verbeterde laagweergave en efficiëntie
- frequentierespons (-3 dB): 51 Hz - 20 kHz
- frequentiebereik (-10 dB): 45 Hz - 20 kHz
- meetconditie frequentierespons en frequentiebereik: vrijeveldmeting met MUSIC DSP-preset
- maximale geluidsdruk op 1 meter: 125 dB
- meetconditie maximale geluidsdruk: breedbandige roze ruis bij maximaal uitgangsniveau
- maximale geluidsdruk ten opzichte van de vorige generatie: tot 2 dB hoger
- horizontale spreidingshoek: 120°
- verticale spreidingshoek: 40°
- versterkervermogen: 1500 W
- versterkervermogen laagfrequent kanaal: 750 W
- versterkervermogen hoogfrequent kanaal: 750 W
- crossoverfrequentie: 200 Hz
- voedingsspanning: 100 - 240 V AC
- netfrequentie: 50 - 60 Hz
- stroomopname: 1,0 - 0,5 A, opgegeven bij 1/8 vermogen
- microfoon-/lijningangen: 4 x XLR/TRS-combi
- fantoomvoeding: schakelbare 48 V op de vier microfoon-/lijningangen
- instrumentingang: 6,35 mm jack met hoge ingangsimpedantie (Hi-Z)
- stereo-lijningang: XLR/TRS-combi
- stereo RCA-lijningang: aanwezig
- stereo mini-jackingang: 3,5 mm
- mixuitgang: XLR
- auxuitgang: XLR
- QuickSmart Link-aansluiting: RJ45
- QuickSmart Link-functionaliteit: audio en bediening delen tussen twee Electro-Voice EVOLVE 30M G2-systemen om het aantal beschikbare mixeringangen uit te breiden
- draadloze audio-ingang: Bluetooth-stereo met True Wireless Stereo (TWS)
- voetschakelaaringang: 6,35 mm jack voor effectbediening
- bediening: ingebouwde bedieningselementen en QuickSmart Mobile-app
- display: 2,8 inch kleuren-lcd
- appcompatibiliteit: bediening als onderdeel van een systeem met andere Bluetooth-geschikte Electro-Voice portable speakers
- DSP-functies: automatische feedbackonderdrukking (AFS), music ducking en uitgebreide effectcombinaties
- opbouw: snel 3-2-1-opbouwsysteem
- handgrepen: ergonomisch ontwerp, met extra handgreep boven op de subwoofer
- materiaal subwooferbehuizing: multiplex met polyureacoating
- materiaal luidsprekerzuil: composiet
- materiaal tussenpaal: aluminium
- materiaal grille: staal met zwarte poedercoating
- afmetingen subwoofer (h x b x d): 424,85 x 332 x 432 mm
- afmetingen luidsprekerzuil (h x b x d): 620 x 95 x 157,7 mm
- afmetingen per tussenpaalhelft (h x b x d): 600,5 x 48,5 x 55 mm
- afmetingen opgebouwd systeem (h x b x d): 1995 x 332 x 432 mm
- verpakkingsafmetingen (h x b x d): 702 x 395 x 595 mm
- gewicht opgebouwd systeem volgens fabrikant: 19,75 kg
- gewicht subwoofer volgens fabrikant: 15,7 kg
- gewicht luidsprekerzuil volgens fabrikant: 2,7 kg
- gewicht per tussenpaalhelft volgens fabrikant: 1,4 kg
- verzendgewicht: 24,65 kg
- afzonderlijk verkrijgbaar: gevoerde beschermhoes en transportkoffer met wielen voor de subwoofer
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0160-4150
Algemeen
Met de Electro-Voice EVOLVE 30M G2 Bk neem je een compleet zuil-PA-systeem mee naar je optreden. De 10 inch subwoofer en zes zuildrivers verzorgen een brede geluidsdekking voor evenementen met maximaal 150 bezoekers. Je bedient de mixer via het kleurenscherm of de QuickSmart Mobile-app, waarmee je ook andere Bluetooth-geschikte Electro-Voice portable speakers aanstuurt. Meer ingangen nodig? Via QuickSmart Link deel je audio en bediening tussen twee EVOLVE 30M G2-systemen. Schakelbare fantoomvoeding, feedbackonderdrukking en effecten maken het systeem veelzijdig inzetbaar. Dankzij de handgrepen en meegeleverde tas voor zuil en tussenpaal neem je alles gemakkelijk mee.
Plus- en minpunten
- Brede geluidsdekking dankzij 120° horizontale spreiding.
- Bedien je mix via de app of het kleurenscherm.
- Deel audio en bediening tussen twee systemen.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Downloads
- Manual Manual · Engels · PDF
- Manual Manual · Nederlands · PDF
- Manual Manual · Spaans · PDF
- Manual Manual · PDF
- Manual Manual · PDF
- Manual Manual · Duits · PDF
- Manual Manual · Frans · PDF
- Manual Manual · Duits · PDF
- Engineering data sheet Other · Nederlands · PDF
- Engineering data sheet Other · Engels · PDF
- Quick user guide Other · Nederlands · PDF
- Quick user guide Other · PDF
- Quick user guide Other · Spaans · PDF
- Quick user guide Other · Duits · PDF
- Quick user guide Other · Spaans · PDF
- Quick user guide Other · PDF
- Quick user guide Other · PDF
- Quick user guide Other · Frans · PDF
- SSI Other · Engels · PDF
Anderen kochten ook
-
-5% OP DEVINE STUDIO GEAR VANAF €100! CODE: DEVINE5 PopulairAdviesprijs 12,- 8,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 25,- 19,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 7,50 5,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -26%Adviesprijs 80,- 59,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Combinatievoordeel
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox Impact Line 235-105 Foam
Artikelnr: 9000-0160-4225
- 1 x Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk zuil PA-systeem 1.499,-
- 1 x Innox Impact Line 235-105 Foam 235 x 180 x 106 mm 59,-
- Adviesprijs
- 1.558,-
- Nu als combinatie voor
- 1.551,-
- Jouw voordeel
- 7,-
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0160-4307
- 1 x Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk zuil PA-systeem 1.499,00
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) 5,50
- Adviesprijs
- 1.504,50
- Nu als combinatie voor
- 1.503,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0160-4306
- 1 x Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk zuil PA-systeem 1.499,00
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart 9,50
- Adviesprijs
- 1.508,50
- Nu als combinatie voor
- 1.507,00
- Jouw voordeel
- 1,50
Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk + Innox IVA 12 + Devine DM 20 + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0160-4304
- 1 x Electro-Voice Evolve 30M G2 Bk zuil PA-systeem 1.499,00
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm 19,00
- 1 x Devine DM 20 dynamische microfoon 39,00
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter 8,50
- Adviesprijs
- 1.565,50
- Nu als combinatie voor
- 1.554,00
- Jouw voordeel
- 11,50
Andere producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-Voice-
Extra voordeel -8%Adviesprijs 2.201,- 2.029,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
1.725,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Extra voordeel -16%Adviesprijs 1.599,- 1.350,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Extra voordeel -8%Adviesprijs 1.115,- 1.025,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Speaker-zuilsystemen-
-21%Adviesprijs 2.098,- 1.649,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Populair -39%Adviesprijs 2.510,- 1.530,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Populair -46%Adviesprijs 1.347,- 721,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Extra voordeel -38%Adviesprijs 1.033,- 643,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Gerelateerde producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-Voice in de categorie Speaker-zuilsystemen-
Extra voordeel -8%Adviesprijs 2.201,- 2.029,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Populair -19%Adviesprijs 2.065,- 1.666,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Populair -23%Adviesprijs 1.645,- 1.259,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)
-
Populair1.369,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis (gratis)