Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb
Adviesprijs
€ 97,-
€ 90,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Extra gitaar element nodig | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Type galm effect | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Mini pedaal | ~ |
Mooer D7 Delay met zes soorten digitale delay en looper
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 97,-
€ 90,-
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Type galm effect | tape delay, overige delay |
| Tap tempo-functie | ja |
| Mini pedaal | ja |
Mooer A7 Ambiance met zeven soorten reverb
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 97,-
€ 90,-
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Extra gitaar element nodig | ~ |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | nee |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
| Type galm effect | hall reverb, plate reverb, overige reverb |
| Tap tempo-functie | nee |
| Mini pedaal | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Mooer R7 Reverb + Fazley PA-001
- Adviesprijs € 101,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 100,-
Mooer R7 Reverb + RockBoard PedalSafe Type K2 RockBoard Mooer Micro Series Pedals
- Adviesprijs € 109,20
- Jouw voordeel € 1,20
- Nu als combinatie voor € 108,-
Combinatievoordeel
Mooer R7 Reverb + Fazley PA-001
Artikelnr: 9000-0064-9569
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 101,75
- Nu als combinatie voor € 100,-
- Jouw voordeel € 1,75
Mooer R7 Reverb + RockBoard PedalSafe Type K2 RockBoard Mooer Micro Series Pedals
Artikelnr: 9000-0134-9854
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x RockBoard PedalSafe Type K2 RockBoard Mooer Micro Series Pedals beschermkap voor effectpedaal € 19,20
- Adviesprijs € 109,20
- Nu als combinatie voor € 108,-
- Jouw voordeel € 1,20
Mooer R7 Reverb + RockBoard PedalSafe Type K2 Universal Mooer Micro Series Pedals
Artikelnr: 9000-0134-9855
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x RockBoard PedalSafe Type K2 Universal Mooer Micro Series Pedals beschermkap voor effectpedaal € 16,90
- Adviesprijs € 106,90
- Nu als combinatie voor € 106,-
- Jouw voordeel € 0,90
Mooer R7 Reverb + RockBoard QuickMount Type K Mooer Micro Series Pedals
Artikelnr: 9000-0135-7828
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x RockBoard QuickMount Type K Mooer Micro Series Pedals montageplaat voor effectpedaal € 9,60
- Adviesprijs € 99,60
- Nu als combinatie voor € 99,-
- Jouw voordeel € 0,60
Mooer R7 Reverb + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8683
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 9,10
- Adviesprijs € 99,10
- Nu als combinatie voor € 98,-
- Jouw voordeel € 1,10
Mooer R7 Reverb + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8684
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 97,80
- Nu als combinatie voor € 97,-
- Jouw voordeel € 0,80
Mooer R7 Reverb + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0064-9570
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- Adviesprijs € 145,-
- Nu als combinatie voor € 139,-
- Jouw voordeel € 6,-
Mooer R7 Reverb + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0064-9571
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 10,15
- Adviesprijs € 100,15
- Nu als combinatie voor € 98,-
- Jouw voordeel € 2,15
Mooer R7 Reverb + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0064-9572
-
+
-
- 1 x Mooer R7 Reverb compact effectpedaal met 7 soorten reverb € 90,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 7,30
- Adviesprijs € 97,30
- Nu als combinatie voor € 96,-
- Jouw voordeel € 1,30
Andere producten van Mooer
Zoek alle producten van het merk MooerMooer SD30 multi-effect & modeling gitaarcombo
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 170,-
€ 146,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Reverb & DelayElectro Harmonix Oceans 11 reverb effectpedaal
4.8
21 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 196,-
€ 149,-