RØDE RODECaster Duo Luxe podcast set voor 2 personen
Adviesprijs
€ 598,-
-3%
€ 583,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (5)
RØDE RODECaster Duo
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 749,-
€ 389,-
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
|---|---|
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
RØDE RODECaster Duo Podcast starterset voor 2 personen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 518,90
€ 506,-
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
|---|---|
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
RØDE RODECaster Duo Podcast set voor 2 personen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 507,90
€ 495,-
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
|---|---|
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
RØDE RODECaster Duo Podcast set met 2 microfoons
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 618,90
€ 603,-
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
|---|---|
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
RØDE RODECaster Duo Uitgebreide podcast set voor 2 personen
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 755,90
€ 737,-
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
|---|---|
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Bitdiepte | 24 bit |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde speakers | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Montagemogelijkheden recorder | anders |
|---|---|
| Podcast bundel | nee |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type productie toebehoren | multimedia interface |
| Type recorder | podcast workstation |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out gebalanceerd (TRS 6.3 mm of XLR) |
| Voedingsmogelijkheden | meegeleverde adapter |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 42 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 42 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van RØDE
Zoek alle producten van het merk RØDERØDE NT55 matched pair condensator studio microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 825,-
€ 621,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Podcast-apparatuurBoss Gigcaster 8 8-kanaals livestreaming mixer
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 609,-
€ 599,-