Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks set duimplectrums (4 stuks)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 9,35
€ 6,95
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (4)
Dunlop 9002 kunststof duimplectrum medium
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 1,39
€ 1,08
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Vorm plectrum | duimplectrum |
Dunlop 9003 kunststof duimplectrum large
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 1,61
€ 1,25
| Aantal plectrums | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 0.80 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Vorm plectrum | duimplectrum |
Dunlop 9004P White Extra Large Thumbpicks grote duimplectrums (4 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 10,60
€ 8,95
| Aantal plectrums | 4 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | niet gespecificeerd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Vorm plectrum | duimplectrum |
Dunlop 9003P White Large Thumbpicks set duimplectrums (4 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 7,-
€ 6,95
| Aantal plectrums | 4 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 0.80 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Vorm plectrum | duimplectrum |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks
- Adviesprijs € 13,90
- Jouw voordeel € 0,60
- Nu als combinatie voor € 13,30
Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks + Fazley SW01
- Adviesprijs € 8,90
- Jouw voordeel € 0,35
- Nu als combinatie voor € 8,55
Twijfel je of de Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks set duimplectrums (4 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks
Artikelnr: 9000-0071-5221
-
2x
- Adviesprijs € 13,90
- Nu als combinatie voor € 13,30
- Jouw voordeel € 0,60
Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0071-5225
-
+
-
- 1 x Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks set duimplectrums (4 stuks) € 6,95
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder € 1,95
- Adviesprijs € 8,90
- Nu als combinatie voor € 8,55
- Jouw voordeel € 0,35
Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks + D'Addario 4CSH6-5 Finger Picks
Artikelnr: 9000-0071-5226
-
+
-
- 1 x Dunlop 9002P White Medium Thumbpicks set duimplectrums (4 stuks) € 6,95
- 1 x D'Addario 4CSH6-5 Finger Picks plectrums celluloid large 5-pack € 6,80
- Adviesprijs € 13,75
- Nu als combinatie voor € 13,05
- Jouw voordeel € 0,70
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop MHPT02 Lemmy Signature doosje plectrums
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsErnie Ball 9196 Teal Everlast 2.0 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,15
€ 7,-
D'Addario 3NPP7-10 nylon plus jazz plectrums extra heavy 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 5,35
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop MHPT02 Lemmy Signature doosje plectrums
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,85
€ 11,50